Stolový ventilátor Bimar VTM 34.NE

Značka: BIMAR

Stolový ventilátor Bimar VTM34 s kovovým telom a chrómovanými povrchmi bude vašim nenahraditeľným spojencom v boji s letnými horúčavami

119,99

O produkte: Stolový ventilátor Bimar VTM 34.NE

97a5b14d-175c-4187-bff7-b86ae2a7adc5

Hlavný popis produktu

Stolový ventilátor Bimar VTM34 s kovovým telom a chrómovanými povrchmi bude vašim nenahraditeľným spojencom v boji s letnými horúčavami. Ponúka tri rýchlosti prúdenia vzduchu, osciláciu, nastaviteľný sklon a výkon až 35 W. Stabilný podstavec s protišmykovými podložkami je odolný voči poškriabaniu a v spojení s kovovými materiálmi a špeciálnymi napájacími káblami zaručujú skutočnú odolnosť, kvalitu a dlhé roky bezproblémového používania. Príjemný závan čerstvého vzduchu aj v najhorúcejšie letné dni!

Charakteristika a technické údaje:
kovové telo s chrómovými povrchmi
vrtuľa s priemerom 30 cm, s 3 pružnými a elastickými EVA lopatkami
plug and play: pripravené na použitie
prepínač rýchlosti 0 + 3
automatické otáčanie vpravo/vľavo
nastaviteľný vysoký/nízky sklon
chrómová mriežka
rukoväť na uchopenie, chrómovaná
elektrický kábel s tkaninovým povrchom
motorový kábel s nerezovým špirálovým plášťom
podstavec s gumenými podložkami a povrchom proti poškriabaniu
220-240 V, 50-60 Hz
35 W
rozmery zariadenia: 32,6x41x25,3 cm
hmotnosť: 2,55 kg

Kompaktné a šikovné stolné ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.