Stolový ventilátor Bimar VT 355

Značka: BIMAR

Stolový ventilátor Bimar VT355 so štýlovým modro podsvieteným ovládacím gombíkom a modrou 5 lopatkovou vrtuľou bude vašim nenahraditeľným spojencom v boji s letnými horúčavami

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stolový ventilátor Bimar VT 355

7693c4f5-2e40-4616-90f3-c71c81f99bc5

Hlavný popis produktu

Stolový ventilátor Bimar VT355 so štýlovým modro podsvieteným ovládacím gombíkom a modrou 5 lopatkovou vrtuľou bude vašim nenahraditeľným spojencom v boji s letnými horúčavami. Ponúka štyri rýchlosti prúdenia vzduchu, osciláciu, nastaviteľný sklon a výkon až 45 W. Bezpečnostná kovová mriežka s plastovým prstencom výrazne zvyšuje bezpečnosť používania aj na miestach, kde by sa do vrtule mohol dostať cudzí predmet. Príjemný závan čerstvého vzduchu aj v najhorúcejšie letné dni!

Charakteristika a technické údaje:
priemer vrtule 30 cm
5 lopatiek
ovládací gombík podsvietený modrou farbou
prepínač rýchlosti 0 + 3 + tichý
turbo funkcia
nastaviteľný sklon nahor/nadol o 20°
oscilácia 90°
bezpečnostná mriežka s plastovým prstencom
zozadu rukoväť na prenášanie
základňa s ozdobnou vložkou z nehrdzavejúcej ocele
ABS telo
maximálny prietok vzduchu 40 m3/min
hlučnosť max. 55 dB (A)
220/240 V, 50 Hz
45 W
hmotnosť 3,1 kg
rozmery produktu 375x495x300 mm

Kompaktné a šikovné stolné ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.