Stolový ventilátor Bimar VD 220.1 s nabíjateľnou batériou a WiFi

Značka: BIMAR

Stolový ventilátor Bimar VD220 s nabíjateľnou batériou a WiFi je malý kompaktný ventilátor s priemerom 20 cm, ktorý vám spríjemní teplé letné dni

49,99

O produkte: Stolový ventilátor Bimar VD 220.1 s nabíjateľnou batériou a WiFi

754dfe57-497e-49aa-9953-64c48850f72d

Hlavný popis produktu

Stolový ventilátor Bimar VD220 s nabíjateľnou batériou a WiFi je malý kompaktný ventilátor s priemerom 20 cm, ktorý vám spríjemní teplé letné dni. So zabudovanou 3,7 V batériou s kapacitou 4000 mA/h zariadenie poskytuje až 8 hodín prevádzky. Možnosť hlasového ovládania a ovládania pomocou aplikácie zabezpečia pohodlnú obsluhu. Hlavná kontrolka farebne indikuje úroveň nabitia batérie: zelená farba znamená nabitie viac ako 60 %, žltá znamená, že nabitie je medzi 30-60 % a červená znamená, že nabitie je nižšie ako 30 %. Bimar VD220 – cielené osvieženie s modernými funkciami!

Charakteristika a technické údaje:
Stolný ventilátor 20 cm s jednosmerným motorom, dobíjacou batériou a WiFi
iOS a Android kompatibilný s APP, s 2,4 GHz Wi-Fi, na ovládanie funkcií a týždenné programovanie
Hlasové ovládanie kompatibilné s Alexa a Google
Elektronické ovládanie
4 nastavenia rýchlosti + Prirodzený režim
Pravá / ľavá oscilácia
Nastaviteľný sklon
LED diódy zobrazujúce rýchlosť, osciláciu, úroveň nabitia batérie
3,7 V 4000 mAh Li batéria: poskytuje až 8 hodín prevádzky
USB zásuvka pre napájanie zariadení s 5 V 2 A
Motor 9 V DC 5,5 W
Priemer vrtule 17,6 cm s 5 čepeľami
Základňa s USB portom, USB-C a ochranou proti poškriabaniu
Saténový hliníkový stĺpik
USB kábel súčasťou balenia
5 V, DC 2 A, 6 W
Systém, ktorý chráni prebitie batérie a vybitie
Hmotnosť: 0,84 kg
Rozmery: 202x378x196 mm

Kompaktné a šikovné stolné ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.