Stojanový ventilátor Bimar VPN 42 so zvlhčovaním

Značka: BIMAR

Stojanový ventilátor Bimar VPN42 so zvlhčovaním je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stojanový ventilátor Bimar VPN 42 so zvlhčovaním

75a0346d-a627-40eb-aca5-03aab162068c

Hlavný popis produktu

Stojanový ventilátor Bimar VPN42 so zvlhčovaním je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti. Funkcia oscilácie umožňuje otáčanie vpravo/vľavo. Vďaka supersilnému, 75 W motoru je sila fúkania extrémne vysoká, navyše má ventilátor elektronické ovládanie, diaľkové ovládanie a funkciu zvlhčovania, ktorú je možné používať aj bez fúkania. Možnosť výberu pozostáva z troch rýchlostí prúdenia vzduchu a troch pracovných režimov. Časovač do 7,5 hodiny a LED diódy indikujúce používané funkcie sú veľkou výhodou. Štýlové fúkacio-vodné osvieženie pre tropické dni!

Charakteristika a technické údaje:
Ventilátor 40 cm so zvlhčovaním a elektronickým ovládaním
S nastaviteľnou intenzitou, režimom, smerom vzduchu
Fúkanie a vodnú hmlu je možné použiť spoločne alebo oddelene
Elektronické a diaľkové ovládanie
3 režimy: Normálny/Prirodzený/Spánok
3 rýchlosti: Min/Stred/Max
Časovač 7 h 30 min.
LED diódy indikujú používané funkcie
Automatické otáčanie vpravo/vľavo
Nastaviteľný sklon nahor/nadol
Nastaviteľný rozprašovač (ml/h vody)
2,8 l nádrž, odnímateľná a s rýchlym plnením
Vrtuľa 39 cm s 3 listami
Kovové mriežky s plastovým krúžkom
Plastové telo so sponami na navíjanie kábla a základňa s 5 kolieskami
220-240 V, 50-60 Hz
75 W
Rozmery: 430x1250x400 mm
Hmotnosť: 7,05 kg

Stojanové ventilátory Bimar, ktoré kombinujú štýl a technológiu, navrhnuté tak, aby osviežili každé prostredie a ponúkli riešenia pre každý vkus. Vintage modely, ultratiché, s drevenou nohou, s industriálnym vzhľadom alebo super kompaktné, sú vhodné pre domáce použitie a pracovné prostredie.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.