Stojanový ventilátor Bimar VP 165

Značka: BIMAR

Stojanový ventilátor Bimar VP165 je účinný ventilátor s výkonom 60 W, ktorý chladí miestnosť a poskytuje v nej väčšie množstvo čerstvého vzduchu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Stojanový ventilátor Bimar VP 165

b840ebc5-d96e-4134-92a4-b36f4d93e49d

Hlavný popis produktu

Stojanový ventilátor Bimar VP165 je účinný ventilátor s výkonom 60 W, ktorý chladí miestnosť a poskytuje v nej väčšie množstvo čerstvého vzduchu. Má veľmi stabilný podstavec, ktorý umožňuje umiestniť ho aj na menej rovný povrch bez obáv z pádu. Vďaka oscilácií dokáže toto zariadenie ochladiť väčšiu plochu. Nastavenie uhla sklonu umožňuje meniť prúdenie vzduchu z horizontálneho na vertikálne. Pomocou možnosti nastavenia kovového stĺpika hore-dole je možné zvoliť takú výšku, ktorá bude najlepšie zodpovedať vašim potrebám.

Charakteristika a technické údaje:
Stojanový ventilátor 45 cm
Výška 1,65 m
S reguláciou intenzity prúdenia a smeru vzduchu
Odnímateľný nosný stĺpik s nastaviteľnou výškou (max = 165 cm)
Prepínač 0/Min/Stred/Max
44 cm vrtuľa s 5 listami
Automatické otáčanie vpravo/vľavo
Nastaviteľný sklon vysoký/nízky
Kovový stĺpik a ochranná mriežka
Plastová základňa s protizávažím
220-240 V, 50/60 Hz
60 W
Hmotnosť: 6,4 kg
Rozmery produktu: 450x1650x450 mm

Stojanové ventilátory Bimar, ktoré kombinujú štýl a technológiu, navrhnuté tak, aby osviežili každé prostredie a ponúkli riešenia pre každý vkus. Vintage modely, ultratiché, s drevenou nohou, s industriálnym vzhľadom alebo super kompaktné, sú vhodné pre domáce použitie a pracovné prostredie.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.