Skladací elektrický sušiak na bielizeň Adler AD 7821

Značka: ADLER

Skladací elektrický sušiak na bielizeň Adler AD7821 je zariadenie, ktoré umožňuje rýchle a efektívne sušenie bielizne v miestnostiach, kde nie je prirodzený zdroj tepla alebo dostatok miesta na zavesenie mokrej bielizne

79,99

O produkte: Skladací elektrický sušiak na bielizeň Adler AD 7821

092659f6-7b59-4b68-b428-792907f473c1

Hlavný popis produktu

Skladací elektrický sušiak na bielizeň Adler AD7821 je zariadenie, ktoré umožňuje rýchle a efektívne sušenie bielizne v miestnostiach, kde nie je prirodzený zdroj tepla alebo dostatok miesta na zavesenie mokrej bielizne. Tento sušič je skladateľný pre ľahké uloženie. Vďaka použitiu elektrickej technológie sa výrazne skráti čas sušenia a používateľ môže získať viac času na iné činnosti. Je to skvelá alternatíva k tradičným sušiakom alebo vešaniu bielizne vonku. Sušiak na bielizeň Adler AD7821 vám umožňuje sušiť oblečenie aplikáciou tepla pomocou 18 ohrievačov zabudovaných do rúrok sušiča. Vďaka tomu je celý proces oveľa kratší.

Pranie a sušenie bielizne je jednou z činností, ktoré sa vyskytujú v každej domácnosti. Nie vždy však na to máme dostatok miesta a sušenie bielizne v malých miestnostiach nemusí vždy skončiť dobre. Nedostatočné vetranie a nízka teplota nepomáhajú. Bielizeň nechce uschnúť, prípadne neskôr nepríjemne zapácha. Tiež sušenie zvyčajne trvá dlho.
Skladací elektrický sušiak na bielizeň Adler AD7821 umožňuje rýchle schnutie bez ohľadu na ročné obdobie a počasie vonku. Kompaktný sušič môžete rýchlo a jednoducho zložiť a uložiť do šatníka alebo za nábytok, čím ušetríte viac miesta vo vašej domácnosti. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša z miestnosti do miestnosti. A plastové nožičky chránia podlahu pred poškriabaním. Je vyrobený z hliníka a plastu.

Toto zariadenie sa ľahko používa a nemusíte strácať čas jeho nastavovaním. Stačí ho zapojiť do zásuvky a užívať si rýchlu prevádzku. Uľahčí vám to 2 metre dlhý napájací kábel. Vďaka tomuto zariadeniu vysušíte oblečenie dôkladnejšie a rýchlejšie. Ušetrený čas môžete venovať iným aktivitám. Použitie je tiež bezpečné. Je vodeodolný a vždy ho môžete použiť aj ako tradičný sušič bez elektriny!

Charakteristika a technické údaje:
Rýchle a efektívne sušenie bez ohľadu na ročné obdobie a počasie
Kompaktná veľkosť – v zloženom stave je ideálna na uskladnenie v malých priestoroch
Rozmery v rozloženom stave: 148 x 52,5 x 90 cm
Rozmery po zložení: 113 x 52,5 x 8 cm
Vyhrievacie teleso je elektrický ohrievač zabudovaný do všetkých rúrok
18 vykurovacích telies
Skracuje čas schnutia v porovnaní s tradičnou metódou
Plastové nožičky na ochranu podlahy
Vyrobené z ľahkého hliníka a pevného plastu
Možno použiť ako klasický sušič
Vodotesnosť: IP22
Výkon: 220 W
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
Farba: Strieborná / biela
Materiál puzdra: hliník / plast
Celková dĺžka sušiacich trubíc: 11 m
Dĺžka napájacieho kábla: 2 m

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.