SKIP HOP Deka na hranie 5 hračiek, vankúšik Treetop Friends green-brown 0 m+

1×1 ks, pre najmenších na hranie

Značka: SKIP HOP

Farebná hracia deka americkej značky SKIP HOP okrúhleho tvaru s prvkami ako ohýbacie lístky, v kmeni stromu sa ukrýva zrkadlo, pískajúce kvetinky.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

83,19
Doprava zadarmo

O produkte: SKIP HOP Deka na hranie 5 hračiek, vankúšik Treetop Friends green-brown 0 m+ 1×1 ks, pre najmenších na hranie

X51510

Hlavný popis produktu

Deka je okrúhleho tvaru, s prírodnými motívmi, so zaujímavými aktívnymi prvkami:

  • ohýbacie lístky, v kmeni stromu sa ukrýva zrkadlo (s možnosťou vybratia pre prípad vyprania deky), pískajúce kvetinky.

Hrazdičku tvoria mäkké oblúky s 13-timi slučkami pre ľubovoľné uchytenie 5-tich závesných hračiek:

  • jabĺčko s detským zrkadlom má naťahovaciu stopku, vtáčik s hrkajúcimi guličkami má ohýbacie a šuštiace krídelká, veverička s orieškom píska, spievajúci vtáčik má drevený krúžok a ohýbacie krídelká, sovička s načechraným perím z plsti veselo hrká.

Jednotlivé hračky sa dajú z hrazdičky odňať a dať dieťatku na hranie do ručičiek, alebo pripnúť napr. na kočík, autosedačku a pod.

Vankúšik, ktorý je súčasťou výbavy hracej deky, je s farebnou potlačou písmeniek, bábätko sa o neho môže pri hre oprieť.

Hracia deka je dodávaná v praktickom priehľadnom pevnom obale na zips, s uchom na prenášanie. Ak sa deka nepoužíva, možno ju jednoducho zložiť a uložiť do obalu, v ktorom zaberá málo miesta a je chránená pred prachoma prípadným poškodením, napr. pri cestovaní. Deku možno znovu rozložiť v priebehu 2 minút.

Čistenie a údržba:

Pred praním vyberte z deky zrkadlo. Perte v studenej vode na mierny program, Nebel, nechajte uschnúť na vzduchu.

Vankúšik a plyšové hračky: čistite vlhkých handričkou alebo hubkou. Možno ich prať v práčke v studenej vode, na mierny program. Nebieliť. Nechať uschnúť na vzduchu.

Spievajúci vtáčik: čistite len po povrchu vlhkou handričkou / alebo hubkou. Neponárajte do vody.

Jednoduché skladanie: Položte deku na rovný povrch potlačou nahor. Plastové spony - na každom konci oblúku - prevlečte dierou v jednom každom rohu deky a zacvaknite ich do príslušných plastových dielov. Oblúky upínajte tak, aby ste z nich vytvorili "X". Výrobok môže skladať iba dospelá osoba.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Rozmery: priemer deky 91,5 cm, výška oblúkov 48,25 cm

Hmotnosť: 130 g

Materiál:

  • deka vrchná časť: 65 % polyester, 35 % bavlna, spodná časť: 100 % polyester, výplň: polyesterové vlákno, plastová fólia; oblúky povrch: 100 % polyester a 65 % polyester, 35 % bavlna, výplň: polyetylénová pena;
  • vankúšik výplň: 100 % polyesterové vlákno;
  • vankúšik 100 % polyesterové vlákno - 0 % BPA, 0 % PVC, bez ftalátov

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.