Silymarin forte + vitamin D3

1×40 tbl, doplnok výživy

Výživový doplnok, bylinný prípravok s vitamínom D3. Mikronizované pre väčší účinok. Silymarínový komplex prispieva k správnej činnosti srdca, pečene a imunitného systému.

12,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Silymarin forte + vitamin D3 1×40 tbl, doplnok výživy

X33976

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok, bylinný prípravok s vitamínom D3.

Silymarínový komplex prispieva k správnej činnosti srdca, pečene a imunitného systému.

Prípravok Silymarín forte – obsahuje silymarín (extrakt získaný zo semien pestreca mariánskeho) a vitamín D. Pestrec mariánsky prispieva k zdraviu pečene, k dobrému tráveniu, čisteniu organizmu, napomáha udržiavať správnu hladinu cukru v krvi a zdravie srdca.

Vitamín D prispieva k udržaniu správneho fungovania svalov, zdravých kostí a zubov a k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Mikronizované pre väčšiu biologickú dostupnosť. Mikronizáciou sa rozumie šetrný spôsob technologickej úpravy, kedy sa matéria za prísnych podmienok podrobí procesu delenia na výsledné elementy vo veľkosti mikrometrov. Výsledkom je veľmi jemný "prášok" s mimoriadne veľkým vnútorným povrchom, z ktorého sa lisuje tableta, ktorá sa v črevách ľahko rozpadá.

Návod na použitie:

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne po jedle. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí. Uchovávať na suchom a tmavom mieste pri teplote do 30 °C. Výživový doplnok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Zloženie:

Extrakt zo semien rastliny pestreca mariánskeho (Silybum marianum, štandardizovaný na 80 % silymarínového komplexu), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, stabilizátor: PVP/VA kopolymér, objemové činidlá: amarantový kompaktát, maltodextrín, kokosový olej enkapsulovaný, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, vitamín D3 (cholekalciferol), zložky obalu tablety: hypromelóza, mastenec, polydextróza, PEG, oxidy železa.

Obsah aktívnych látok v 1 tablete:

Silymarín 250 mg

Vitamín D3 10 µg (200 % RVH*)

*RVH = referenčná výživová


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.