Scitec Nutrition Jumbo Hardcore čokoláda

1×3060 g, proteín

Ak chcete pribrať na váhe, musíte skonzumovať viac kalórií za určitý čas, ako sú vaše požiadavky. Kvalita týchto kalórií však určí, či váš prírastok hmotnosti budú prevažne svaly alebo či priberiete tuk. Napríklad nie je vhodné dosiahnuť kalorický prebytok konzumáciou jednoduchých sacharidov a/alebo nadmerného množstva nasýtených tukov. Váš denný jedálniček by preto mal byť zostavený tak, aby podporoval kvalitný nárast svalovej hmoty.

67,19
Doprava zadarmo

O produkte: Scitec Nutrition Jumbo Hardcore čokoláda 1×3060 g, proteín

X021683

Hlavný popis produktu

Jumbo Hardcore pomáha tým, ktorí chcú pribrať, dosiahnuť tento kalorický prebytok tak, aby zložky, ktoré sa nachádzajú v produkte, spĺňali tieto požiadavky. Pomer bielkovín ku sacharidom v produkte je takmer identický: 60 g sacharidov, 63 g bielkovín a 14 g tuku na porciu, čo samozrejme zvyšuje množstvo makroživín skonzumovaných vo vašej každodennej strave.

Produkt je zložený výlučne zo zdrojov bielkovín živočíšneho pôvodu - samozrejme s výnimkou rôznych múk a superpotravín - ktoré nielenže obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny, ale majú aj pomer esenciálnych aminokyselín, ktorý dokonale vyhovuje ľudským potrebám. Proteín v Jumbo Hardcore prispieva k nárastu svalovej hmoty a udržiavaniu normálnej štruktúry kostí*.

Pôsobivý je aj sacharidový profil produktu: skladá sa z rôznych uhľohydrátov, vrátane rýchlo a pomaly vstrebávajúcich sacharidov.

Obsahuje tiež 3 gramy kreatínu na porciu, čo je množstvo, ktoré zvyšuje fyzický výkon počas krátkych dávok vysokointenzívneho cvičenia*. Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, podieľa sa na normálnych metabolických procesoch pri tvorbe energie, prispieva k normálnej činnosti svalov a podieľa sa na normálnej syntéze bielkovín*.

Zinok v komplexe imunitného ochranného a antioxidačného stresu prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom*. Selén prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom*. Energizujúci komplex**, tráviaci komplex***, pridané aminokyseliny a superfood matrix dopĺňajú pôsobivé zloženie Jumbo Hardcore.

*Vedecky dokázané tvrdenia schválené Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

** Vitamín B6, kyselina pantoténová a jód sa podieľajú na normálnych metabolických procesoch produkujúcich energiu.

*** Chróm sa podieľa na normálnom metabolizme makroživín.

1: <0,1 g laktózy/100 ml v nápoji pripravenom na pitie.

2: Bezlepkové podľa predpisov Európskej únie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.