SALVEST Põnn BIO Pyré hruškovo-čučoriedkové s pšenom 130 g

1×130 g

Značka: SALVEST

Kombinácia lahodných BIO ovocných pyré je výborný spôsob, ako doplniť vášmu drobčekovi denný prídel ovocia, a ešte mu dopriať niečo navyše.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

2,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SALVEST Põnn BIO Pyré hruškovo-čučoriedkové s pšenom 130 g 1×130 g

X009532

Hlavný popis produktu

Okrem hrušiek a čučoriedok dopĺňa paletu chutí koncentrovaná sila hroznovej šťavy a pšena, ktoré pre ich výživovú hodnotu používali už naše prababičky. V pyré, ktoré môžu maškrtiť drobci už od ukončených 6. mesiacov , nehľadajte žiadne zbytočnosti, sladkosť mu dodáva len vyzreté ovocie.
Príkrm bol vyvinutý pediatričkou Reet Raukas s ohľadom na citlivé brušká bábätiek a uľahčuje prechod z mliečka na ďalšiu stravu.

Návod na použitie: Nie je určené na ohrievanie v mikrovlnnej rúre. Pred použitím premiešajte. Balenie nie je určené na hranie. Dodržujte pokyny.
Skladovanie: Neotvorené balenie uchovávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.

Minimálna trvanlivosť do: viď obal.
Potravina pre osobitnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 6. mesiaca, ak pediater neurčí inak.


Zloženie:

Voda, hruškové pyré (30%), čučoriedkové pyré (18%), hrušková šťava z koncentrátu (10%), hroznová šťava z koncentrátu, ryžový škrob (3%), pšeno (2% ). V BIO kvalite. Bezgluténový.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.