ROYAL CANIN VHN CAT RENAL CHICKEN kapsička 85g vlhké krmivo s kuracím mäsom pre mačky pri chronickom ochorení obličiek

Špeciálna veterinárna diéta v podobe kapsičky s obsahom hovädzieho mäsa pre dospelé mačky trpiace zlyhaním obličiek. Chronické ochorenie obličiek (CKD) u mačiek vedie často k problémom s anorexiou. Preto je nevyhnutné, aby boli kŕmené v malých porciách diétou s vysokou nutričnou hodnotou, určenou pre správnu funkciu močového mechúra, močovej rúry a obličiek. Vysokoenergetická veterinárna diéta v podobe kapsičky s vlhkým krmivom je navrhnutá tak, aby pokryla potrebu energie aj v menších porciách.

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: ROYAL CANIN VHN CAT RENAL CHICKEN kapsička 85g vlhké krmivo s kuracím mäsom pre mačky pri chronickom ochorení obličiek

a419c724-9aa2-4997-a9d2-15212e2f0fc0

Hlavný popis produktu

Špeciálna veterinárna diéta v podobe kapsičky s obsahom hovädzieho mäsa pre dospelé mačky trpiace zlyhaním obličiek. Chronické ochorenie obličiek (CKD) u mačiek vedie často k problémom s anorexiou. Preto je nevyhnutné, aby boli kŕmené v malých porciách diétou s vysokou nutričnou hodnotou, určenou pre správnu funkciu močového mechúra, močovej rúry a obličiek. Vysokoenergetická veterinárna diéta v podobe kapsičky s vlhkým krmivom je navrhnutá tak, aby pokryla potrebu energie aj v menších porciách. Indikácie: -chronické zlyhávanie obličiek (CNI) -prevencia recidívy urátu a cystitídy -profylaxia šťavelanu vápenatého Kontraindikácie: -gravidné a dojčiace mačky -laktácia -mačky v raste Doba podávania: Diétna liečba chronickej renálnej insuficience zvieraťa by mala byť udržiavaná po celú dobu života. Odporúčajú sa včasné diétne opatrenia. Zloženie: Mäso a vedľajšie živočíšne produkty (4% kuracie), obilniny, oleje a tuky, minerálne látky, vedľajšie rastlinné produkty, cukor. Zdroj bielkovín: kuracie a bravčové mäso Nutričné prídavné látky: Vitamín D3 (390 IE/kg), železo (6 mg/kg), jód (0,55 mg/kg), meď (4,5 mg/kg), mangán (1,9 mg/kg), zinok (19 mg/kg). Látky alkalizujúce moč: citrát vápenatý, uhličitan vápenatý Technologické prísady: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu (0,2 g/kg). Analytické zložky: Bielkovina 7.8 %, surový tuk 8.0 %, hrubá vláknina 0.5 %, popol/popolovina 1.3 %, vápnik 0.15 %, fosfor 0.09 %, horčík 0.017 %, chlorid 0.18 %, vlhkosť 77.0 %, draslík 0.22 %, kyselina linolová 2.25 %, sodík 0.11 %, síra 0.15 %, vitamín D (celkovo) 430.0 IE/kg hydroxyprolín 0.05 % Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.