Rádiobudík Camry CR 1156

Značka: CAMRY

Rádiobudík Camry CR1156 je prístroj, ktorý má mnoho užitočných funkcií, medzi ktorými si môžete vybrať podľa vašich aktuálnych potrieb

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Rádiobudík Camry CR 1156

ccfc3a5c-1231-4d74-a462-a51e735c8659

Hlavný popis produktu

Rádiobudík Camry CR1156 je prístroj, ktorý má mnoho užitočných funkcií, medzi ktorými si môžete vybrať podľa vašich aktuálnych potrieb. V prvom rade sa rozhodnete, či vás bude budiť zvukový signál alebo samotné rádio. Budík má funkciu odloženia aj spánku. Navyše vám umožňuje nastaviť dva individuálne časy budenia. Rádio pracuje na frekvenciách AM aj FM, pre ktoré môžete naprogramovať 10 rozhlasových staníc. Jednou z výhod rádiobudíka je veľký ľahko čitateľný LED displej, z ktorého môžete prečítať hodiny za všetkých svetelných podmienok. Carmy CR1156 - pre zobúdzanie s potešením.

Charakteristika a technické údaje:
Rádio PLL AM / FM
2 samostatné alarmy
Nastaviteľné stmievanie displeja
Je možné naprogramovať 20 staníc (10 FM; 10 AM)
Veľký 1,8-palcový LED displej
Automatické programovanie staníc
Funkcia odloženia
Funkcia spánku
Budenie rádiom alebo zvukovým signálom
Pamäťová batéria
Externá anténa

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.