PURESSENTIEL Sprej na unavené a opuchnuté nohy

1×100 ml, sprej na unavené a opuchnuté nohy

Expresný sprej na prekrvenie nôh. 17 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Znižuje pocit ťažkých nôh. Ihneď osviežuje a uvoľňuje. Povzbudzuje a stimuluje cirkuláciu.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
19,89
Doprava zadarmo

O produkte

X31664

Expresný olej na prekrvenie nôh so 17 esenciálnymi olejmi. Pri cestovaní, dlhom státí alebo sedení a po športe nastriekajte na nohy, možné aj cez ponožky alebo pančuchy. Môžete používať aj v tonizujúcom a osviežujúcom kúpeli na nohy (6-krát silne streknite do vlažnej vody).

Dávkovanie: podľa potreby.

Upozornenie: neodporúčame deťom do 7 rokov, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty a ľuďom s alergiou na salicyláty. Nepoužívajte, pokiaľ ste alergici a nespravili ste predchádzajúci test na pokožke. Počas tehotenstva a dojčenia, v prípade detí a pokiaľ ste v priebehu liečby, poraďte sa pred použitím s lekárom. Určené na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa kontaktu s očami a sliznicou. Po použití si dôkladne umyte ruky. Držte mimo dosahu detí. Držte mimo dosahu plameňov a zdrojov iskier. Skladujte pri teplote nižšej ako 50°C.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.