Pura silikónové tesniace disky 3ks

1×3 ks, tesniace disky

Značka: PURA

Pura fľasa sa použitím tesniaceho disku jednoducho premení na pohárik na príkrmy pre dojčatá, na nádobu na uskladnenie materského mlieka alebo nádobu na malé občerstvenie von a na cestách.

6,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pura silikónové tesniace disky 3ks 1×3 ks, tesniace disky

X39792

Hlavný popis produktu

Pura® silikónové tesniace disky 3ks

V Pure sa neustále hľadajú riešenia, ktoré zvýšia užitočnosť Pura produktov, zároveň rozšíria možnosti ich použitia a predĺžia ich životnosť. Preto bol vyvinutý Pura silikónový tesniaci disk, ktorý je svojim dizajnom veľmi jednoduchý a pritom prináša nekonečne veľa možností použitia Pura fľaše. Pura fľasa sa použitím tesniaceho disku jednoducho premení na pohárik na príkrmy pre dojčatá, na nádobu na uskladnenie materského mlieka alebo nádobu na malé občerstvenie von a na cestách. Zabaľte si do fľaše svoj zdravý snack, či už je to jogurt, drobné ovocie, müsli, cereálie, alebo oriešky…

Any Bottle… Any Lid – patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Tesniaci disk je teda kompatibilný so všetkými Pura fľašami (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, alebo termo fľašami 260ml a 650ml).

ŠPECIFIKÁCIA

  • Balenie obsahuje 3ks silikónového tesniaceho disku (zelená, modrá, červená)
  • Vyrobené zo 100% silikónu medicínskej kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok
  • Spĺňa normy EN14350, FDA, CPSC, nariadenie EÚ 10/2011
  • Chránené patentom

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.