Pura nerezová fľaša so športovým uzáverom

1×550 ml, fľaša

Značka: PURA
Na sklade
20,49
Doprava zadarmo nad 29,90 €
20 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X39765

Pura® nerezová fľaša so športovým uzáverom 550ml

Konečne bezpečná fľaša vyrobená 100% bez plastových častí. S Pura fľašami si môžete byť istí, že sa do nápoja vnútri neuvoľňujú žiadne škodlivé látky a toxíny, ani príchute a pachy ako je tomu u plastových fliaš alebo fliaš s plastovými vrchnákmi. Na ničom nezáleží viac ako na zdraví Vašich detí a Vás.
Pura fľaše sa navyše prispôsobujú Vašim potrebám. Jednoduchou výmenou uzáverov sa fľaša mení z fľaše so športovým uzáverom na fľašu s náustkom, slamkou alebo na nádobu na drobné pokrmy. Môžete tak jednu fľašu používať mnoho rokov. One Life… One BottleTM
Najbezpečnejšia, najuniverzálnejšia, ľahká a nerozbitná ekologická fľaša ocenená viac ako 35 oceneniami.
• Prvá fľaša na trhu 100% bez plastových častí a jediná fľaša, ktorá získala certifikát NonToxic Certified.
• Any Bottle… Any LidTM - patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Jednoducho tak zmeníte športovú fľašu na fľašu s náustkom, slamkou, alebo s použitím tesniaceho disku na nádobu na drobné pokrmy. Jednu fľašu tak môžete používať roky a zároveň šetríte peniaze aj životné prostredie.
• Fľaša a objímka sú vyrobené z antibakteriálnej nerezovej ocele #304 (18/8) a ostatné časti zo silikónu najvyššej medicínskej kvality.
• Bez BPA, PVC, ftalátov a bez akýchkoľvek iných nebezpečných látok a toxínov, testované podľa smerníc EÚ.
• Pura Big Mouth® športový uzáver je vyrobený zo 100% silikónu medicínskej kvality. Jednoduchý tvar bez nedostupných častí pre ľahké čistenie. Malý otvor na pitie eliminuje rozliatia a ventil zároveň zabezpečuje plynulý tok tekutín. Vrchnák je súčasťou uzáveru a preto ho nikdy nestratíte, výborne tesní a spoľahlivo chráni pred rozliatím obsahu fľaše do tašky.
• Súčasťou je vymeniteľný farebný silikónový návlek na fľašu pre lepšie uchopenie a izoláciu.
• Vhodné do umývačky riadu.
• Doživotná záruka na časti z nerezovej ocele. Nevzťahuje sa na mechanické poškodenie fľaše.
• Pura Big Mouth® športový uzáver nie je vhodný na sýtené a horúce nápoje!

Objem celkom: 550ml
Váha: 205g
Rozmery: 7 x 18,2cm
Balenie obsahuje: nerezovú fľašu 550ml, nerezovú objímku, silikónový športový uzáver Pura Big Mouth®, silikónový návlek s uškom

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.