PROM-IN Green Elixir Pro+

1×405 g, výživový doplnok

Značka: PROM-IN

Green Elixir Pro+ je výživový doplnok - sypká zmes v prášku na prípravu nápoja s príchuťou bobuľového ovocia.

38,47
Doprava zadarmo

O produkte: PROM-IN Green Elixir Pro+ 1×405 g, výživový doplnok

X024820

Hlavný popis produktu

Tento produkt je prvou greens zmesou superpotravín, navrhnutou na základe vedecky overených informácií, určená pre podporu celkového zdravia, vitality a prirodzenej detoxikácie tela. Green Elixir Pro+ je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu podporu. Vďaka kombinácii biologicky dostupných superpotravín, antioxidantov a adaptogénov zaisťuje tento doplnok nielen lepší výkon a regeneráciu, ale aj celkové zlepšenie zdravia a dlhovekosti. S inovatívnymi zložkami ako Oxxynea® a ASHWAGANDHA KSM-66® sa Green Elixir Pro+ stáva ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie pre svoje telo.

Odporúčané denné dávkovanie:

1 dávka = 13,5 g (4 zarovnané odmerky) 1x denne.

Návod na prípravu:

13,5 g (4 zarovnané odmerky) rozmiešajte v šejkri s 200 ml neperlivej studenej vody.

Hmotnosť: 405g. Balenie obsahuje 30 porcií. 1 porcia= 13,5g. Plastová odmerka vo vnútri balenia.

Upozornenie: Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Konzumujte v rámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Dbajte na dobré uzatvorenie obalu a dodržiavanie spôsobu prípravy.

Oxxynea® – Revolučný zdroj antioxidantov

Základnou zložkou Green Elixir Pro+ je Oxxynea®, zmes polyfenolov s mnohými vedecky potvrdenými efektami, poskytujúcimi silné antioxidačné vlastnosti. Táto zmes polyfenolov z viac ako dvadsiatich druhov ovocia a zeleniny chráni vaše bunky pred oxidačným stresom a podporuje celkové zdravie. Štúdia publikovaná v Journal of Clinical Biochemistry ukazuje, že Oxxynea® významne zvyšuje antioxidačnú kapacitu tela (Smith et al., 2019).

Oxxynea® a mikrobióm – podpora trávenia a imunity

Oxxynea® nielen zvyšuje antioxidačnú kapacitu, ale tiež podporuje zdravie črevnej mikroflóry. Výskum ukazuje, že polyfenoly v Oxxynea® majú prebiotické vlastnosti, ktoré zlepšujú zloženie mikrobiómu a podporujú imunitný systém. Štúdia publikovaná v Gut Microbes ukazuje, že polyfenoly v Oxxynea® zvyšujú počet prospešných baktérií v črevách (Jones et al., 2020).

Zvládanie stresu – ASHWAGANDHA KSM-66®

Green Elixir Pro+ obsahuje extrakt ASHWAGANDHA KSM-66®, ktorý vám pomôže lepšie zvládať fyzický a psychický stres. Štúdia publikovaná v Journal of Clinical Psychology potvrdzuje, že ASHWAGANDHA KSM-66® významne znižuje hladinu stresových hormónov a tým má pozitívny vplyv na vitalitu (Smith et al., 2020).

Protizápalové zložky

Receptúru Green Elixir Pro+ doplňujú prírodné protizápalové zložky, ktoré pomáhajú znižovať zápaly v tele a podporujú celkové zdravie. Zložky ako kurkumín a zázvor sú dobre známe pre svoje silné protizápalové vlastnosti a pracujú v synergii s kľúčovou zložkou, ktorou je Oxxynea®. Štúdia publikovaná v Journal of Inflammation Research ukazuje, že kurkumín a zázvor významne znižujú markery zápalu v tele (Brown et al., 2018).

Zvýšenie energie

Green Elixir Pro+ zvyšuje vašu energiu bez stimulantov. Bojujte proti únave a zvyšujte svoju produktivitu prirodzeným spôsobom práve s Green Elixir Pro+. Prírodné zložky v produkte zaisťujú trvalý príliv energie bez vedľajších účinkov.

Podpora imunity vďaka synergii zložiek

Kombinácia antioxidantov a zelených superpotravín v produkte Green Elixir Pro+ posilňuje imunitný systém a chráni proti chorobám. Unikátne komplexné zloženie podporí prirodzenú obranyschopnosť tela.

Jednoduché začlenenie do stravy

Green Elixir Pro+ je ľahko začleniteľný do vašej každodennej stravy. Pridajte ho do smoothie, vody alebo vašich obľúbených jedál a užívajte si jeho výhody každý deň. Vďaka svojej univerzálnosti je Green Elixir Pro+ ideálnou voľbou pre každodenný zdravý životný štýl.

Green Elixir Pro+ – kompletní podpora pro Vaše zdraví

Green Elixir Pro+ je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu podporu. Vďaka kombinácii biologicky dostupných superpotravín, antioxidantov a adaptogénov zaisťuje tento doplnok nielen lepší výkon a regeneráciu, ale aj celkové zlepšenie zdravia a dlhovekosti. S inovatívnymi zložkami ako Oxxynea® a ASHWAGANDHA KSM-66® sa Green Elixir Pro+ stáva ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie pre svoje telo. Zloženie:

zmes prírodných ovocných koncentrátov 36%: jablkový prášok 61% (jablčná šťava koncentrát), malinový prášok 19,5 % (malinová šťava koncentrát, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), jahodový prášok 19,5 % (jahody, regulátor kyslosti: kyselina citrónová); chlorella (Chlorella pyrenoidosa), spirulina (Arthrospira platensis), vláknina inulín, prírodný koncentrát kokosovej vody, prírodné arómy, zmes prírodných zdrojov polyfenolov - OXXYNEA® (extrakt z listov zelených olív, extrakt zo semien hrozna (obsahuje oxid siričitý), extrakt z plodov granátového jablka, extrakt z listov zeleného čaju, extrakt z plodov grapefruitu, extrakt z plodov čučoriedok 7,5 %, extrakt z plodov bieleho hrozna (obsahuje oxid siričitý), extrakt z plodov červeného hrozna (obsahuje oxid siričitý), extrakt hesperidínu z plodov pomarančovníka čínskeho), extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale); extrakt z koreňa Vitánie uspávajúcej - Ashwagandha KSM-66® (Withania somnifera); regulátor kyslosti: kyselina jablčná; sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie Tasteva®; kurkuma - extrakt z podzemku 95% (Curcuma longa), enzýmy: bromelaín, papaín; baktéria Bacillus coagulans - Lactospore®, extrakt z plodov kajenskej papriky.

Výživové údaje na 100 g na 1 porciu* (13,5 g) prášku
Energia 1292 kJ / 308 kcal 175 kJ / 42 kcal
Tuky 2,5 g 0,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,7 g 0,1 g
Sacharidy 47 g 6,5 g
z toho cukry 12 g 1,6 g
Vláknina 11 g 1,5 g
Bielkoviny 2 g 0,3 g
Soľ 0,94 g 0,13 g
Množstvo účinných látok na 100 g na 1 porciu* (13,5 g) prášku
Prírodný koncentráto kokosovej vody 7400 mg 1000 mg
Chlorella 14800 mg 2000 mg
Spirulina 14800 mg 2000 mg
Extrakt z koreňa Vitánie uspávajúcej Ashwagandha KSM-66® (Withania somnifera) 1480 mg 200 mg
Extrakt z kurkumy 95% (Curcuma longa) 740 mg 100 mg
Extrakt z plodov kajenskej papriky 37 mg 5 mg
Zmes prírodných polyfenolov - OXXYNEA® 670 mg 90 mg
Vláknina inulín 7400 mg 1000 mg
Baktéria Bacillus coagulans - Lactospore® 740 mg 100 mg
Extrakt zo zázvoru (Zingiber officinale) 1480 mg 200 mg
Enzým papaín 740 mg 100 mg
Enzým bromelaín 740 mg 100 mg
* pripravené podľa návodu

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.