Pro-Ven Lactobacilus & Bifidus for Pregnancy

1×30 cps, výživový doplnok

Značka: PROVEN

Výživový doplnok určený pre tehotné ženy. Obsahuje 10 miliárd Lab4b priateľských baktérií, vápnik a vitamín C.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

12,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pro-Ven Lactobacilus & Bifidus for Pregnancy 1×30 cps, výživový doplnok

X40842 ADC

Hlavný popis produktu

Popis a určenie

Výživový doplnok určený pre tehotné ženy. Obsahuje 10 miliárd Lab4b priateľských baktérií, vápnik a vitamín C.
•Vápnik prispieva k správnemu fungovaniu tráviacich enzýmov.
•Vitamín C prispieva k správ­nemu fungovaniu imunitného systému.

Použitie:
Odporúčané dávkovanie:
Užívať denne jednu kapsulu s jedlom

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do troch rokov. O užívaní výživového doplnku sa najprv poraďte so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Uskladňujte v originálnom balení na suchom mieste pri teplote do 25 °C.
POMÁHA UDRŽIAVAŤ ZDRAVÉ TRÁVENIE A IMUNITU POČAS TEHOTENSTVA. Bez alergénnych zložiek. Vytvorenie silnej populácie priateľských baktérií čo najskôr po pôrode je rozhodujúcim faktorom pre vývoj zdravého imunitného systému. Moderné životné podmienky môžu zabrániť alebo spomaliť prirodzený vývoj normálnej črevnej mikroflóry, najmä novorodenca a proces imunitného a tráviaceho vývoja potrebuje zvýšenú podporu. Dôkazy naznačujú, že získanie prospešnej mikroflóry u novorodencov môže byť ovplyvnené matkou. Pro-Ven Lactobacillus & Bi?dus for Pregnancy pomáha počas obdobia tehotenstva podporovať funkciu tráviaceho a imunitného systému matky. Pro-Ven Lactobacillus & Bi?dus for Pregnancy obsahuje 10 miliárd Lab4b priateľských baktérií použitých v štúdii Swansea Baby. Môže sa užívať počas tehotenstva i kojenia pre podporu celkového zdravotného stavu matky a dieťaťa.

Aktívne látky
Bifidobacterium animalis (živé bakteriálne kultúry) , Bifidobacterium bifidum (živé bakteriálne kultúry) , Bifidobacterium lactis (živé bakteriálne kultúry) , kyselina L-askorbová (vitamín C) , Lactobacillus paracasei (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus salivarius (živé bakteriálne kultúry) , uhličitan vápenatý (vápnik)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.