Prenosné rádio Adler AD 1198

Značka: ADLER

Objavte neobmedzené možnosti počúvania hudby s prenosným rádiom Adler AD1198, ktoré spája klasickú rozhlasovú zábavu s modernými technológiami

35,99

O produkte: Prenosné rádio Adler AD 1198

a672cc95-f1e7-4f7b-8382-f60f5f148df5

Hlavný popis produktu

Objavte neobmedzené možnosti počúvania hudby s prenosným rádiom Adler AD1198, ktoré spája klasickú rozhlasovú zábavu s modernými technológiami. Toto zariadenie je dokonalým spoločníkom na cestovanie, pikniky a každodenné použitie doma. Vďaka FM pásmu 87,5 - 108 MHz a funkcii RDS umožňuje rádio prijímať širokú škálu rozhlasových staníc s ďalšími informáciami o programe a interpretovi. Rádio je vybavené technológiou Bluetooth 5.0, ktorá mu umožňuje bezproblémové pripojenie k smartfónom, tabletom a iným zariadeniam, vďaka čomu môžete bezdrôtovo streamovať svoju obľúbenú hudbu. Jasná a prehľadná obrazovka zobrazuje všetky dôležité informácie, čo uľahčuje ovládanie rádia. Zabudovaná teleskopická anténa zaručuje výborný príjem aj v náročných podmienkach. Zariadenie sa dá pohodlne nabíjať pomocou priloženého USB kábla a má vstavanú 1200 mAh batériu. Veľkou výhodou zariadenia je viacjazyčné menu, vďaka čomu je rádio priateľské pre používateľov v rôznych regiónoch. Vzhľad rádia si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv pomocou troch úrovní podsvietenia a dvoch štýlov hodín.

Rádio Adler AD1198 spája tradíciu s modernosťou, ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku, bezdrôtové pripojenie a jednoduché použitie. So svojimi kompaktnými rozmermi, výkonným reproduktorom a mnohými funkciami prispôsobenia je dokonalou voľbou pre každého, kto hľadá univerzálne a prenosné audio zariadenie. Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu a rozhlasové stanice, nech ste kdekoľvek, s prenosným rádiom Adler AD1198.
Prenosné rádio Adler AD1198 s Bluetooth a farebným LCD displejom – vaša hudba, nech ste kdekoľvek.

Charakteristika a technické údaje:
Cestovné FM rádio
FM: 87,5 – 108 MHz RDS
Pamäť s možnosťou naprogramovania až 20 obľúbených FM staníc
Bluetooth verzia 5.0
2,4 palcový farebný LCD displej
Výkon reproduktora: 3 W
Teleskopická anténa
Konektor pre slúchadlá 3,5 mm
3 úrovne podsvietenia: nízke, stredné, vysoké
2 štýly hodín: analógové, digitálne
3 formáty dátumu: dd/mm/rrrr, mm/dd/rrrr, rrrr/mm/dd
2 režimy budenia: bzučiak, FM rádio
2 samostatné časy budíka
Nastavenia budíka: každý deň, pracovný deň, cez víkend, jeden deň
Funkcia hodín
Ekvalizér: Pop, Rock, Movie, Flat, News
Vstavaná 1200 mAh batéria
Vstup: 5 V DC (1A)
Nabíja sa cez micro-USB (nabíjací kábel je súčasťou balenia)
Menu vo voliteľných jazykoch: angličtina, nemčina, francúzština, nórčina, taliančina, švédčina, dánčina, fínčina, čeština
Nastavenie pohotovostného režimu / automatického vypnutia od 15 minút do 2 hodín
Hmotnosť: 0,12 kg

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.