POPOTE Kapsička bio jahoda 120 g, 6+

1×120 g

Značka: POPOTE
2,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POPOTE Kapsička bio jahoda 120 g, 6+ 1×120 g

X009501

Hlavný popis produktu

Chuť leta v kapsičke! To sú BIO Jahody od Popo.
Jahody majú navyše magickú moc. Behom okamihu dokážu vyčarovať úsmev na detskej tvári. Tie v našej kapsičke sú navyše v 100% bio kvalite. Veľké mňam pre dieťatka od 6 mesiacov.

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí ovocie. Popo, s láskou k tým najmenším.

Jahodová kapsička má chutiť po jahodách. Preto v tej našej nájdete 70% bio jahôd. Keďže 100% zloženie iba z jahôd by sa malým děťátkům horšie hltala, pridávame zo 30% chutí bio jabĺčka odrody Golden. A to je všetko!

Vďaka tomu má obsah kapsičky optimálne jemnú štruktúru i konzistenciu a je vhodný pre deti od 6 mesiacov.

Žiadna chemická kúzla a mágie v podobe pridaného cukru, zahusťovadiel, dochucovadiel a konzervantov! Iba čistá príroda J

Na výbere jahôd do našich kapsičiek si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia je pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Jemne povarené, následne rozmixované na potrebnú jemnosť, dané do kapsičiek a upravené iba pasterizáciou. Žiadne zbytočné prísady. Jedine tak si totiž ovocie môže zachovať čo najviac chuti a vône.

Práve preto sú naše jahody tak chutné. Navyše ich môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami. Potešte chuťové poháriky vášho malého gurmána. Stačí trocha škorice, k tomu mäta a úžasná domáca pochúťka je na stole.

Všetky produkty sú navyše schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Navyše vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať jednoducho so sebou napríklad na prechádzku. Popo - kapsička do každého vrecka.

Tipy na jednoduchú pochúťku:

- Lahodný jahodový koktail s mliekom od 6 mesiacov - zmiešajte v dojčenskej fľaši časť obsahu jahodové a banánové kapsičky Popo, pridajte 120 ml dojčenského mlieka (pre uľahčenie môžete použiť tekuté mlieko Croissance 3 od našej partnerskej značky Babybio), pretrepte a voila! Osviežujúci nápoj je na svete.

skladovanie:
Ak ste obsah kapsičky tepelne neohrieval, môže byť po otvorení skladovaný pri izbovej teplote a až 48 hodín v chladničke. Kapsičku však dobre uzavrite uzáverom.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Popustite uzdu svojej kulinárske fantázii vytvorením vlastných receptov. Nenechajte však svoje dieťa mladšie 36 mesiacov hrať sa s uzáverom alebo bez dozoru!

Zloženie:

Bio jahody 70%, bio jablká 30%

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.