POMPOM Úsmev prosím 10% Argirelox™ krém na tvár

1×30 ml, krém na tvár

Značka: POMPOM

Pleťový krém s prírodnými zložkami chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, dokonca jeho jedinečný komponent Argirelox vyhladzuje pleť a účinne vypĺňa vrásky. Obsahuje aj komponent z olivového oleja, olej z čerešňových jadierok a marhuľový olej. Odporúčame ho pre dehydratovanú pleť, ak sa už objavili prvé hlboké vrásky, nad 40 rokov alebo v prípade skorého vráskavenia z dedičného dôvodu.

17,90
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: POMPOM Úsmev prosím 10% Argirelox™ krém na tvár 1×30 ml, krém na tvár

X47846

Hlavný popis produktu

Úsmev prosím pleťový krém s botoxovým účinkom dokáže vyplniť vrásky pomocou klinicky overenou účinnou zložkou s BOTOX efektom bez zničenia mimiky. Chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi, dokonca jeho jedinečný komponent Argirelox vyhladzuje pleť a účinne vypĺňa vrásky. Argirelox je unikátny komponent prírodnej kozmetiky s klinicky overenou účinnou zložkou s botoxovým efektom. Táto účinná zložka je šetrná k pokožke a zároveň na rozdiel od botoxu aplikovaného ihlou nespôsobuje trvalé poškodenie tváre.

Nie je to žiadna látka syntetického pôvodu, ktorá dlhodobo poškodzuje pleť, ale prírodný komponent, ktorý prirodzeným spôsobom vyhladzuje mimické vrásky a vrásky okolo očí. Zamilovali sme si ho, lebo neznehybní svaly tváre, a tým nezničí našu mimiku. Jeho predávkovanie je prakticky nemožné, nakoľko je zabalený do praktického téglika, ktorý náš krém presne dávkuje.

Výrobok obsahuje aj komponent z olivového oleja s ochrannou funkciou, zabezpečujúci hebkosť pleti;

prírodný hydratačný komponent, ktorý chráni pleťové bunky pred vysušovaním aj v hlbších vrstvách pokožky;

olej z čerešňových jadierok s vitamínmi; marhuľový olej vhodný aj pre citlivú pleť. Tento krém je vhodný, ak máte dehydratovanú pleť, už sa u vás prejavili prvé hlboké vrásky, máte viac ako 40 rokov alebo v prípade skorého vráskavenia z dedičného dôvodu.

Odporúčame ho používať na čelo, tvár, krk i dekolt, zjemňuje pleť a vyplní vrásky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.