Podlahový ventilátor Camry CR 7306

Značka: CAMRY

Podlahový ventilátor Camry CR7306 s kovovou vrtuľou s priemerom 45 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Podlahový ventilátor Camry CR 7306

a5afe6e5-be92-4e97-a7f8-19bb63c44ac0

Hlavný popis produktu

Podlahový ventilátor Camry CR7306 s kovovou vrtuľou s priemerom 45 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu. Tento ventilátor je univerzálny a používanie je jednoduché vďaka 3 nastaveniam rýchlosti a nastaveniu uhla sklonu. Je vybavený stabilnou základňou a motorom s výkonom 200 W.
Pred nami sú horúce a dusné dni. Stojí za to hľadať zaujímavé a štýlové riešenie, ktoré pomôže nielen v boji proti vysokej teplote, ale nenaruší výzdobu nášho bytu! Podlahový ventilátor CAMRY CR 7306 je výkonné zariadenie, ktoré poskytne príjemný závan chladného vzduchu aj v najhorúcejší deň. Je kombináciou tichej práce, efektivity a elegancie.

Charakteristika a technické údaje:
Priemer 45 cm / 18"
Výška 53 cm
Chrómový povrch
3 nastavenia rýchlosti
Nastavenie uhla sklonu 125° (63° dole a 62° hore)
Prietok vzduchu 116 m3/min.
Stabilná základňa
Hliníková vrtuľa
Hlučnosť menej ako 63 dB
Výkon nom. 110 W, max. 200 W
Napájanie 220-240 V, 50 Hz
Rozmer produktu 55,5 x 53,5 x 19,5 cm

Ventilátor so silnejším výkonom motora a stabilnou základňou je výrobkom, ktorý spĺňa požiadavky aj toho najnáročnejšieho fanúšika rýchleho chladenia v horúcich dňoch. Vďaka štýlovému dizajnu bude zariadenie vyzerať dobre v spálni, v obývacej izbe alebo dokonca v kuchyni. Kovové prvky základne, vrtule, krytov a háčikov sa hodia do moderne zariadených miestností. Malé rozmery a zaujímavá línia mu urobia miesto aj v spálni zariadenej v retro štýle! Ovládací panel na vhodnom mieste zjednoduší nastavenie zariadenia alebo jeho vypnutie bez ohľadu na to, kde sa bude nachádzať. Gumové prvky na základni zabránia pohybu zariadenia po podlahe. Je to skutočne bezpečné.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.