Podlahový ventilátor Bimar VS 58

Značka: BIMAR

Podlahový alebo nástenný ventilátor Bimar VS58 s kovovou vrtuľou s priemerom 45 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Podlahový ventilátor Bimar VS 58

c51c0b4d-530d-458c-a3be-36847752a4c4

Hlavný popis produktu

Podlahový alebo nástenný ventilátor Bimar VS58 s kovovou vrtuľou s priemerom 45 cm poskytuje príjemný chladný prúd vzduchu. Tento ventilátor je univerzálny a používanie je jednoduché vďaka 3 nastaveniam rýchlosti a nastaveniu uhla sklonu. Je vybavený stabilnou základňou a motorom s výkonom 100 W.
Pred nami sú horúce a dusné dni. Ventilátor Bimar VS58 je výkonné zariadenie, ktoré poskytne príjemný závan chladného vzduchu aj v najhorúcejší deň. Je kombináciou tichej práce, efektivity a elegancie.

Charakteristika a technické údaje:
priemer 45 cm
3 rýchlosti
kovová konštrukcia
stabilná základňa
hliníková vrtuľa
nastavenie uhla sklonu 90°
220/230 V, 50 Hz
100 W
súprava na montáž na stenu je súčasťou balenia
hmotnosť 5,1 kg
rozmery produktu 550x540x180 mm

Mobilné podlahové ventilátory Bimar navrhnuté na pohodlné umiestnenie v rôznych prostrediach a situáciách, sú vhodné pre priemyselné a domáce použitie.
Vďaka technickým vlastnostiam a rozmerom zaručujú silný prúd vzduchu vhodný na chladenie veľkých miestností. Vďaka vysokému výkonu sú vhodné do pracovného prostredia. Medzi modelmi sú niektoré kolieskové, s rozprašovaním, iné s batériou, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčili pohyb a umožnili ich použitie v rôznych situáciách.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.