PLASMON Príkrm zeleninový s teľacím a ryžou, 6m+

2×190 g, príkrm

Značka: PLASMON

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

4,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PLASMON Príkrm zeleninový s teľacím a ryžou, 6m+ 2×190 g, príkrm

X54794

Hlavný popis produktu

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr. Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy. Pri výrobe všetkých našich produktov používame len tie najlepšie ingrediencie s vysledovateľným pôvodom a veľmi starostlivou kontrolou kvality. Preto v homogenizovanom príkrme Plasmon so zeleninou, teľacím a ryžovou múkou nájdete len zeleninu vypestovanú na otvorených poliach alebo výlučne talianske teľacie mäso z vybraných fariem. Je pripravená podľa 100 % prírodnej receptúry, aby dokonale zodpovedala výživovým potrebám vášho dieťaťa, a vďaka ryžovej múke má aj príjemne krémovú konzistenciu. Kombinuje dôležité bielkoviny obsiahnuté v mäse s porciou zdravej zeleniny. Neobsahuje pridanú soľ, farbivá ani konzervačné látky. Okrem toho obsahuje veľmi málo sodíka. Občerstvenie je pripravené na okamžitú konzumáciu, stačí odskrutkovať uzáver a ohriať ho vo vodnom kúpeli. Vhodné od 6 mesiacov veku, pokiaľ pediater neodporučí inak.

Použitie:

Po odskrutkovaní uzáveru zohrejte vo vodnom kúpeli, dobre premiešajte, kým nedosiahnete požadovanú konzistenciu, a podávajte.

Zloženie:

Voda na varenie, zelenina (39 %) (zemiaky 14 %, mrkva 14 %, zelená fazuľka 7 %, hrášok 4 %), teľacie mäso (8 %), ryžová múka (3 %), kukuričný škrob, slnečnicový olej. Výrobok sa musí skladovať na suchom mieste a mimo dosahu zdrojov tepla. Ak nie je úplne spotrebovaný, musí sa uzavrieť, uskladniť v chladničke a spotrebovať do 24 hodín. CVAKNUTIE PRI OTVORENÍ UZÁVERU ZARUČUJE, ŽE VÝROBOK NEBOL OTVORENÝ. VÁKUOVO CHRÁNENÉ BALENIE.

- 100% prírodné zloženie bez pridanej soli

- Bez pridaných farbív a konzervačných látok

- Prírodný zdroj bielkovín

- Vyrobené v Taliansku z najlepších surovín

- Nízky obsah sodíka

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.