Plasmon Lenilac 1 Počiatočné Mlieko 0m+ 400g

1×400 g

Značka: PLASMON

Výrobky značky Plasmon sa vyrábajú v Taliansku podľa jedinečných receptúr, pričom pôvod každej zložky je overiteľný podľa normy Oasi nella Crescita®.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
15,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Plasmon Lenilac 1 Počiatočné Mlieko 0m+ 400g 1×400 g

X58789

Hlavný popis produktu

Všetci pestovatelia a dodávatelia majú prísne pravidlá chovu a pestovania, ktoré sa pravidelne kontrolujú. V našich výrobkoch preto nájdete len tie najkvalitnejšie zložky. Dbáme na to, aby bola výživa vášho dieťaťa predovšetkým zdravá a vyvážená, ale aj dostatočne pestrá. Preto v našich výrobkoch nájdete mnoho variantov a príchutí, ktoré vášmu malému labužníkovi predstavia celý rad nových chutí a textúr.

Všetko bez pridaných konzervačných látok a umelých farbív. Značka Plasmon má viac ako 120 rokov skúseností v oblasti dojčenskej výživy a je hrdá na prvotriednu kvalitu a skvelú chuť, aby dokonale uspokojila všetky nutričné potreby vašich malých stravníkov. Vďaka tomu je v Taliansku už mnoho rokov jednotkou v oblasti detskej výživy.

Špeciálne dojčenské mlieko Plasmon LenilAC 1 od narodenia do 6 mesiacov veku je určené na osobitné medicínske účely v prípade menších gastrointestinálnych problémov: koliky, nadúvania brucha a zápchy vďaka zníženému obsahu laktózy a prídavku beta-palmitátu, fermentovaného mlieka a galaktoligosacharidov; obsahuje tiež nukleotidy. Na použitie len pod dohľadom pediatra. Vhodné ako jediný zdroj výživy pre deti do 6 mesiacov. Plasmon podporuje dojčenie. Materské mlieko je ideálnou stravou pre dojčatá a Svetová zdravotnícka organizácia ho odporúča ako výlučnú stravu do 6. mesiaca života a ako mliečnu zložku vyváženej stravy po prvom roku života. Ak dojčenie nie je možné, vždy sa poraďte so svojím pediatrom o možnostiach výživy.

Príprava: 1. Dôkladne si umyte a osušte ruky. Pred použitím sterilizujte dojčenské fľaše, cumlík a krúžkovú maticu. 2. Prevarte a nalejte do fľaše potrebné množstvo horúcej vody s teplotou 70 °C. 3. Dodanú odmerku naplňte vyrovnaním prebytočného prášku čepeľou umytého a sterilizovaného noža. 4. Do fľaše nalejte uvedené množstvo z odmerky. 5. Uzavrite fľašu a pretrepte ju. 6. Pred podaním dieťaťu skontrolujte teplotu mlieka na chrbte ruky. Teplota mlieka nesmie byť vyššia ako 37/40 °C. 7.

Po použití vložte odmerku späť do škatule a uistite sa, že je čistá a suchá. Vždy pripravte len jednu porciu a použite ju ihneď po príprave. Zvyšné mlieko opätovne nepoužívajte. Používajte len odmerku, ktorá je súčasťou balenia, a vždy starostlivo dodržiavajte pokyny na prípravu. Postupujte podľa pokynov pediatra, aby ste posúdili počet kŕmení, ktoré sa majú dieťaťu počas dňa ponúknuť, a odporúčané množstvo mlieka na každé kŕmenie. Skladovanie: Po použití obal starostlivo uzavrite a skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla (nie v chladničke). Výrobok by sa mal spotrebovať do 3 týždňov od otvorenia balenia. Nesprávna príprava a skladovanie môžu spôsobiť ochorenie alebo ohrozenie zdravia dojčiat. Dôkladne postupujte podľa pokynov.

Zloženie: Odstredené mlieko (50 %), rastlinné oleje (rastlinný olej s vysokým obsahom beta-palmitátov (palmový, repkový, slnečnicový), slnečnicový, sójový), maltodextrín, demineralizovaná sušená srvátka, galaktooligosacharidy z mlieka, škrob, fermentované sušené odstredené mlieko, srvátkový proteínový koncentrát, minerálne soli (citrát draselný, dvojmocný fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, citrát sodný, uhličitan vápenatý, chlorid horečnatý, mliečnan železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid draselný, síran mangánatý, seleničitan sodný), DHA (olej získaný z mikroriasy Schizochytrium sp. ), cholín bitartrát, vitamíny (vitamín C, vitamín E, kyselina pantoténová, niacín, riboflavín, vitamín A, tiamín, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12), inozitol, taurín, emulgátor: Sójový lecitín; nukleotidy (cytidín 5'-monofosfát, adenozín 5'-monofosfát, uridín 5'-monofosfát, inozín 5'-monofosfát, guanozín 5'-monofosfát), L-karnitín. Alergény sú uvedené tučným písmom.

- Vyrobené v Taliansku z talianskeho mlieka podľa prísnych noriem

- Na špeciálne lekárske účely

- Vysledovateľný pôvod všetkých zložiek

- Takmer 120 rokov skúseností s vývojom detskej výživy

- Od narodenia

- Pôvod všetkých surovín nájdete na plasmon.it/filiera


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.