Philips AVENT Sada novorodenecká štartovacia, ventil AirFree

1×1 ks, novorodenecká sada

Ideálny darček pre čerstvé maminy a ich bábätká.
Na sklade v eshope
41,69
Doprava zadarmo

O produkte

X49740

Ideálny darček pre čerstvé maminy a ich bábätká.

Obsah:

- 2 dojčenské fľaše AVENT Antikolik (260 ml) s extra mäkkým cumlíkom s pomalým prietokom

- 2 dojčenské fľaše AVENT Antikolik (125 ml) s extra mäkkým novorodeneckými cumlíkom

- 1 cumlík 0-6 mesiacov

- 1 kefka na fľaše a cumlíky

- 1 AirFree ventil: ventil vedie vzduch do bublinovej komory, drží cumlík plný mlieka, v cumlíku nie je vzduch.

Naplnený cumlík umožňuje kŕmenie vo vzpriamenej polohe, pričom fľaša je držaná vodorovne. Intuitívne zloženie a ľahko sa čistí a dezinfikuje bez ďalších nástrojov. Fľaša sa môže používať s ventilom alebo bez. Kompatibilné so všetkými fľašami Klasik +, Airfree Farby a dizajn cumlíkov sa môžu meniť.

Všetky výrobky, ktoré sú vyrobené z Polypropylénu (PP) – neobsahujú Bisfenol.

Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehĺtaniu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Vrchnák tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešavaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky. Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení.

To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš. Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehltania vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehltnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Dojčenské fľaše AVENT Klasik+ a Antikolik musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT Klasik, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.