Pharma Activ BETA GLUKÁN Forte

1×60 cps, betaglukán s vitamínom C a zinkom

Beta Glukan Forte je výživový doplnok dodávajúci ku každodennej strave beta glukan, vitamín C a zinok. Vitamín C a zinok majú priaznivý vplyv na riadnu funkciu imunitného systému. Napomáhajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom, a tým udržiavajú organizmus v dobrej kondícii.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

18,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pharma Activ BETA GLUKÁN Forte 1×60 cps, betaglukán s vitamínom C a zinkom

X35831 ADC

Výživový doplnok. 

Beta Glukan Forte je výživový doplnok dodávajúci ku každodennej strave beta glukan, vitamín C a zinok. Vitamín C a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Zloženie: Beta-glukan 1,3/1,6D, plnidlo (maltodextrin), kyselina L-askorbová (vitamín C), obal kapsule (želatína), laktát zinočnatý (zinok), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý)

Dávkovanie: 2 kapsule 1x denne pred jedlom. Zapiť pohárom vody.

V dennej dávke 2 kapsule: Beta-glukan 1,3/1,6D 680 mg, Kyselina L-askorbová (vitamín C) 120mg 150%*, laktát zinočnatý 52mg obsahuje 12mg zinku 120%*, *% referenčných výživových hodnôt.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície. Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte před vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.