Pharma Activ BETA GLUKÁN Forte

1×60 cps, s vitamínom C a zinkom

Beta Glukan Forte je výživový doplnok dodávajúci ku každodennej strave beta glukan, vitamín C a zinok. Vitamín C a zinok majú priaznivý vplyv na riadnu funkciu imunitného systému. Napomáhajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom, a tým udržiavajú organizmus v dobrej kondícii.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

18,59
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X35831 ADC

Beta Glukan Forte je výživový doplnok dodávajúci ku každodennej strave beta glukan 1,3/1,6D, prírodný polysacharid nachádzajúci sa v bunečných stenách kvasiniek rodu Saccharomyces Cerevisiae, vitamín C a zinok.

  • Vitamín C a zinok majú priaznivý vplyv na riadnu funkciu imunitného systému. Napomáhajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom, a tým udržiavajú organizmus v dobrej kondícii.

Spôsob použitia

Výživový doplnok sa užíva v dávke 1 kapsula 1-2 x denne pred jedlom. Kapsuly je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávať mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodný pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení.

Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.