Pampers Pants S5 Maxi

1×42 ks, plienkové nohavičky

Značka: PAMPERS
Výmena plienok a plienkových nohavičiek je s Pampers Pants skutočne jednoduchá a zábavná! Vďaka strihu 360 Fit sa pružný pás po celom obvode prispôsobí brušku dieťaťa, mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť a dve manžety bránia úniku okolo nožičiek.
Na sklade v eshope
14,49 ušetríte 7,50 €

Pôvodná cena 21,99 € , zľava 34%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

T00071

Plienkové nohavičky Pampers Pants pre jednoduchú výmenu počas dňa vo veľkosti 5 (12 - 17 kg) absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť pružný pás po celom obvode sa prispôsobuje brušku dieťatka so strihom 360 Fit počas noci zabezpečujú ochranu pred únikom Výmena plienok a plienkových nohavičiek je s Pampers Pants skutočne jednoduchá a zábavná!

Vďaka strihu 360 Fit sa pružný pás po celom obvode prispôsobí brušku dieťaťa, mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť a dve manžety bránia úniku okolo nožičiek. Počas noci plienkové nohavičky Pampers Pants zabraňujú tvorbe medzier a úniku a zabezpečujú ničím nerušený nočný spánok. Nohavičky poskytnú vášmu dieťatku až 12 hodín pohody a pocit sucha. Plienkové nohavičky Pampers Pants: pre jednoduchú a zábavnú výmenu počas dňa a ochranu počas noci!


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.