Pampers Pants S4 Maxi

1×48 ks, plienkové nohavičky

Značka: PAMPERS
Výmena plienok a plienkových nohavičiek je s Pampers Pants skutočne jednoduchá a zábavná! Vďaka strihu 360 Fit sa pružný pás po celom obvode prispôsobí brušku dieťaťa, mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť a dve manžety bránia úniku okolo nožičiek.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

12,99 ušetríte 9,00 €

Pôvodná cena 21,99 € , zľava 41%

Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Pampers Pants S4 Maxi 1×48 ks, plienkové nohavičky

T00070

Plienkové nohavičky Pampers Pants pre jednoduchú výmenu počas dňa veľkosť 4 pre váhu 9 - 15 kg mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť so strihom 360 Fit počas noci zabezpečujú ochranu pred únikom pružný pás po celom obvode sa prispôsobuje brušku dieťaťa Výmena plienok a plienkových nohavičiek je s Pampers Pants skutočne jednoduchá a zábavná!

Vďaka strihu 360 Fit sa pružný pás po celom obvode prispôsobí brušku dieťaťa, mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť a dve manžety bránia úniku okolo nožičiek. Počas noci plienkové nohavičky Pampers Pants zabraňujú tvorbe medzier a úniku a zabezpečujú ničím nerušený nočný spánok. Nohavičky poskytnú vášmu dieťatku až 12 hodín pohody a pocit sucha. Plienkové nohavičky Pampers Pants: pre jednoduchú a zábavnú výmenu počas dňa a ochranu počas noci!


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.