Pampers Pants S3 Maxi

1×56 ks, plienkové nohavičky

Značka: PAMPERS
5.0
Výmena plienok a plienkových nohavičiek je s Pampers Pants skutočne jednoduchá a zábavná! Vďaka strihu 360 Fit sa pružný pás po celom obvode prispôsobí brušku dieťaťa, mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť a dve manžety bránia úniku okolo nožičiek.
12,99 ušetríte 9,00 €

Pôvodná cena 21,99 € , zľava 41%

Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Pampers Pants S3 Maxi 1×56 ks, plienkové nohavičky

T00069

Plienkové nohavičky Pampers Pants, veľkosť 3 (6-11 kg), absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť so strihom 360 Fit počas noci zabezpečujú ochranu pred únikom jednoduché obliekanie, vyzliekanie a likvidácia pružný pás po celom obvode sa prispôsobuje každému pohybu Výmena plienok a plienkových nohavičiek je s Pampers Pants skutočne jednoduchá a zábavná!

Vďaka strihu 360 Fit sa pružný pás po celom obvode prispôsobí brušku dieťaťa, mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť a dve manžety bránia úniku okolo nožičiek. Počas noci plienkové nohavičky Pampers Pants zabraňujú tvorbe medzier a úniku a zabezpečujú ničím nerušený nočný spánok. Nohavičky poskytnú vášmu dieťatku až 12 hodín pohody a pocit sucha. Plienkové nohavičky Pampers Pants: pre jednoduchú a zábavnú výmenu počas dňa a ochranu počas noci!


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.