Pampers Pants CP S3

1×29 ks, veľkosť S3, detské plienky

Značka: PAMPERS

Výmena plienok a plienkových nohavičiek je s Pampers Pants skutočne jednoduchá a zábavná! Vďaka strihu 360 Fit sa pružný pás po celom obvode prispôsobí brušku dieťaťa, mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť a dve manžety bránia úniku okolo nožičiek.

Darček k nákupu Pri kúpe vybraných produktov značky Pampers nad 55 € získate, Lenor Sensitive Cotton Fresh, 2x1200 ml, ako darček.
8,19
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Pampers Pants CP S3 1×29 ks, veľkosť S3, detské plienky

X45595

Hlavný popis produktu

Plienkové nohavičky Pampers Pants veľkosť 3 (6 - 11 kg) špeciálna povrchová vrstva Top Dry mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť vyzliekajú sa jednoduchým roztrhnutím po stranách pružný pás po celom obvode sa prispôsobuje každému pohybu Výmena plienok a plienkových nohavičiek je s Pampers Pants skutočne jednoduchá a zábavná! Vďaka strihu 360 Fit sa pružný pás po celom obvode prispôsobí brušku dieťaťa, mimoriadne absorpčné jadro okamžite absorbuje vlhkosť a dve manžety bránia úniku okolo nožičiek. Počas noci plienkové nohavičky Pampers Pants zabraňujú tvorbe medzier a úniku a zabezpečujú ničím nerušený nočný spánok. Nohavičky poskytnú vášmu dieťatku až 12 hodín pohody a pocit sucha. Plienkové nohavičky Pampers Pants: pre jednoduchú a zábavnú výmenu počas dňa a ochranu počas noci!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.