Palsar7 Elektrické masažítko na tvár s minerálom

1×1 ks

Značka: PALSAR7

PALSAR7 Elektrické masažítko na tvár uvoľňuje podráždenie, začervenanie či únavu pokožky. Podporuje krvný obeh, zmierňuje tmavé kruhy pod očami, zlepšuje pružnosť pokožky a pomáha pri lymfatických opuchoch. Balenie obsahuje: 1x elektrické masažítko na tvár 1x užívateľská príručka

54,49
Doprava zadarmo

O produkte: Palsar7 Elektrické masažítko na tvár s minerálom 1×1 ks

X55376

Hlavný popis produktu

Produkty PALSAR7 obdržíte v štýlovej elegantnej krabičke so stuhou, sú taktiež ideálnym darčekom! PALSAR7 Elektrické masažítko na tvár uvoľňuje podráždenie, začervenanie či únavu pokožky. Podporuje krvný obeh, zmierňuje tmavé kruhy pod očami, zlepšuje pružnosť pokožky a pomáha pri lymfatických opuchoch.

Pravidelným používaním sa minimalizujú vrásky a jemné línie a pleť vyzerá mladšie. Elektrické masažítko má kovovú rukoväť, je preto veľmi odolné a takmer nerozbitné. Masážna hlavica je vytvorená z prírodného minerálu (amethyst) a vďaka mikrovibračnej technológii uľahčuje vstrebávanie kozmetických produktov do pokožky. Mikrovibračná technológia: Elektrické masažítko zvládne až 6 000 otáčok za minútu a vďaka vibráciám dokáže namasírovať akúkoľvek časť tváre ľahko a efektívne. Aktivuje metabolizmus kožných buniek, obnovuje pevnosť a pružnosť pokožky, predchádza starnutiu kože a zvyšuje imunitu.

Design - vodotesný, 360 °: Tvar masažítka je ideálna pre vyhladenie pleti a znižovanie výskytu vrások. Masažítko sa môže používať na ľubovoľnej časti tváre a tela z akéhokoľvek uhla.

Vodotesný dizajn robí tento kozmetický prístroj bezpečný aj pre použitie v kúpeľni a môže byť použitý aj v kombinácii s kozmetickými prípravkami. Viac ako obyčajný čistiaci produkt: Pri použití elektrického masažítka sa nezbavujete iba vrások a stresu - čistíte aj svoj lymfatický systém. Zlepšením Vášho vnútorného zdravia sa Vaša krása prejaví aj navonok.

Rozmery elektrického masažítka: Dĺžka masažítka: 158 mm Priemer minerálu: 25 mm Hmotnosť (bez AA batérie): 75 g Materiál elektrického masažítka: kov minerál (amethyst)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.