OUATE Moja ideálna pleťová rutina, 9 - 11 rokov, pre dievčatá

1×150ml + 50ml

Značka: OUATE

Základná sada starostlivosti pre dievčatá vo veku od 9 - 11 rokov.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
42,49
Doprava zadarmo

O produkte: OUATE Moja ideálna pleťová rutina, 9 - 11 rokov, pre dievčatá 1×150ml + 50ml

X68290

Hlavný popis produktu

Táto základná hravá súprava, ktorá je ideálna ako darček pre dievčatá od 9 do 11 rokov -obsahuje základné prípravky OUATE na čistenie, hydratáciu a ochranu jemnej pokožky ich tváre. Pretože deti sa rady učia, a zároveň zabávajú a cítia radosť, keď získajú autonómiu, v OUATE sme vyvinuli prirodzené postupy starostlivosti prispôsobené krehkej pokožke detí od 4 do 11 rokov. Postup aplikácie: Po vyčistení tváre pomocou Môjho jemného čistítka aplikujte Môj ideálny krém, aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pleť.

Balenie obsahuje: 1x Moje jemné čistítko, 150 ml - čistiaca micelárna voda, ktorá nádherne vonia. Jej receptúra čistí a upokojuje jemnú pokožku tváre detí od 4 do 11 rokov. 1x Môj ideálny krém, 50 ml - hydratačný pleťový krém pre dievčatá od 9 do 11 rokov, 50 ml S OUATE získavajú deti každý deň dobré návyky: čistíme a hydratujeme! Produkty sú formulované bez alergénov a akýchkoľvek škodlivých látok.

Ich receptúry sú testované pod pediatrickou, oftalmologickou a dermatologickou kontrolou. Všetky produkty sú vegan. eco-friendly, balené v ergonomických baleniach, obsahujú výhradne ingrediencie prírodného pôvodu a sú vyrábané vo Francúzsku. Pre aplikáciu už nemôže byť nič jednoduchšie! Všetky balenia boli zvolené tak, aby ich deti mohli používať samostatne.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.