Olejový radiátor TKG OFR 1000-11 (11 rebier)

Značka: TKG

Efektívny a ľahko použiteľný radiátor – udržujte teplo počas jesene a zimy! Tichý a výkonný

79,99

O produkte: Olejový radiátor TKG OFR 1000-11 (11 rebier)

02dd0b25-3ce8-4115-84e2-26462b60dbd0

Hlavný popis produktu

Efektívny a ľahko použiteľný radiátor – udržujte teplo počas jesene a zimy! Tichý a výkonný.

Udržateľné a jednoduché na používanie!
S elektrickým olejovým radiátorom TKG OFR 1000-11 môžete vykurovať priestor potichu a trvalo. Priestor zostane dlho teplý, pretože olej v radiátore je optimálny na udržanie tepla. Ideálny spôsob vykurovania vašej spálne alebo pracovného priestoru. Radiátor je veľmi udržateľný a efektívny, vďaka čomu si ho budete užívať roky. Jeho použitie je jednoduché, pretože nie je potrebná zložitá inštalácia. Všetko, čo potrebujete, je elektrická zásuvka.

Efektívne vykúrte svoj dom alebo kanceláriu na optimálnu teplotu
Máte problémy s udržaním tepla v kancelárii alebo izbe počas tuhých zím – alebo v prechodnom období pred spustením ústredného kúrenia? Už sa nemusíte báť, pretože TKG OFR 1000-11 ukončí všetky vaše trápenia vďaka nastaviteľnému termostatu a trom nastaveniam výkonu, ktoré spolu ponúkajú maximálnu kontrolu na dosiahnutím požadovanej teploty.

Super jednoduché použitie
Olejové radiátory sú obľúbenou a spoľahlivou voľbou na vykurovanie priestorov s prievanom, karavanov alebo pri nedostatočnom ústrednom kúrení. Jednoduché nastavenie znamená, že sa používa veľmi jednoducho – stačí ho zapojiť, nastaviť výkon ohrevu a máte hotovo. Navyše je k dispozícii celý rad nastavení teploty pre lepšiu kontrolu, od teplého cez útulný až po horúci. Kábel sa navyše dá pohodlne namotať, takže radiátor môžete jednoducho zbaliť a odložiť cez teplejšie letné mesiace, keď radiátor nepotrebujete.

Voľne stojaci a ľahko sa premiestniteľný
Kolieska umožňujú ľahké premiestňovanie TKG OFR 1000-11 po dome a jeho rukoväť na prenášanie vám poskytuje pohodlné uchopenie! Výsledkom je, že tento malý, voľne stojaci olejový radiátor možno použiť kdekoľvek, kde je elektrická zásuvka. Je to skvelá možnosť na vykurovanie konkrétnej miestnosti alebo priestoru bez toho, aby ste museli inštalovať drahý vykurovací systém.

Navrhnutý na bezpečné použitie
Vďaka cool-touch otočným ovládacím gombíkom môžete radiátor bezpečne ovládať, aj keď je horúci. Navyše je vybavený ochranou proti prehriatiu, ktorá ho pri prehriatí automaticky vypne. Vďaka týmto funkciám si môžete pokojne oddýchnuť a vykúriť svoj domov alebo kanceláriu.

Efektívny a ľahko použiteľný radiátor!

Vaše výhody:
· 11 rebier (110 x 580 mm)
· 3 nastavenia výkonu (1000/1500/2500 W)
· Nastaviteľný termostat
· Bezpečné a jednoduché použitie
· Ochrana proti prehriatiu
· Rukoväť na premiestňovanie
· Priestor pre navíjanie kábla
· Komplet s kolieskami
· Výkon: 2500 W
· Prevádzková kontrolka
· 5 olejových kanálov
· Rozmery š/v/h: 59 x 65 x 25 cm
· Hmotnosť: 13,4 kg
· Farba: svetlá šedá


Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Olejový radiátor TKG OFR 1000-11 ponúka 3 možné nastavenia výkonu (1000,1500 a 2500W) s trojitou ochranou proti prehriatiu. Určite oceníte aj priestor pre navíjanie kábla či kontrolné svetlo, detaily, ktoré robia zariadenie kompletne skvelým!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.