Olejový radiátor Camry CR 7820 (15 rebier)

Značka: CAMRY

Výkonný olejový radiátor Camry CR7820 s diaľkovým ovládaním a viditeľným LED displejom vám umožní ohriať miestnosť, kde chýbajú radiátory alebo tie čo sú, nie sú dostatočne účinné

119,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Olejový radiátor Camry CR 7820 (15 rebier)

faf22b10-6c2e-4e1c-8d0a-8c5686c7ecdb

Hlavný popis produktu

Výkonný olejový radiátor Camry CR7820 s diaľkovým ovládaním a viditeľným LED displejom vám umožní ohriať miestnosť, kde chýbajú radiátory alebo tie čo sú, nie sú dostatočne účinné. Nenahraditeľné v prípade poruchy vykurovacieho systému. Radiátor umožňuje nastaviť teplotu v rozmedzí 15-35°C a pracuje na 3 stupňoch výkonu, pričom výkon automaticky prispôsobí nastavenej teplote. Pre bezpečné použitie je prístroj vybavený ochranou proti prehriatiu. Radiátor je vyrobený v elegantnej línii, takže ho možno umiestniť na miesto prijímania hostí doma alebo zákazníkov v kancelárii. Verzia CR7820 má 15 vykurovacích rebier, diaľkové ovládanie a výkon 2 500 W.

Charakteristika a technické údaje:
LED olejový radiátor s diaľkovým ovládaním
Veľký a čitateľný LED displej
3 nastavenia vykurovacieho výkonu 1000 W/1500 W/2500 W
Regulácia teploty 15-35 °C
Automatický výber výkonu podľa nastavenej teploty vykurovania
Časovač 12 h
Diaľkové ovládanie (2 batérie AAA nie sú súčasťou balenia)
15 rebier 120x550 mm
Zvukový signál pri zmene režimu zariadenia
Pevná základňa
Kolesá na ochranu pred poškriabaním podlahy pri pohybe
Priestor pre uloženie kábla
Dĺžka napájacieho kábla: 1,48 m
Farba: čierna
Materiál puzdra: železo 0,5 mm
Ochrana proti prehriatiu
Bezpečnostný vypínač na bočnej strane prístroja
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Výkon: 2500 W
Rozmery výrobku kolieskami: 62,5x24x59,5 cm
Hmotnosť: 12,2 kg

Neustále vás trápi zima a máte pocit, že doma nemáte dostatok radiátorov? Dráždia vás netesné okná na vašom pracovisku? Elegantný a efektívny olejový radiátor Camry CR7820 bude dobre fungovať v kúpeľni, obývacej izbe, spálni, ako aj v kancelárii alebo garáži, teda všade tam, kde je potrebný ďalší zdroj vykurovania. Možnosť plynulej regulácie teploty a 15 rebier zabezpečí, že si každý nájde svoje vysnívané nastavenie vykurovacieho výkonu, šité na mieru svojim preferenciám a veľkosti vykurovanej miestnosti.
Radiátor je vybavený ochranou proti prehriatiu, takže jeho použitie je mimoriadne bezpečné a nevyžaduje stálu prítomnosť v miestnosti. Bez obáv ho môžete vložiť aj do detskej izby. Veľkou výhodou produktu je nielen štýlový dizajn, ale aj praktická štruktúra radiátora. Nízka hmotnosť, úložný priestor na kábel, veľká rukoväť na prenášanie a pružné kolieska robia ohrievač nielen praktickým, ale aj veľmi ľahkým na presun medzi miestnosťami. Pričom sa nemusíte báť poškriabania podlahy! LED displej s tlačidlami na viditeľnom a ľahko prístupnom mieste vám umožnia zariadenie zapnúť, nastaviť a vypnúť za pár okamihov! Ak ani to nestačí, CR7820 môžete pohodlne nastavovať aj pomocou diaľkového ovládača!

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.