Odvlhčovač Adler AD 7860

Značka: ADLER

Termoelektrický odvlhčovač vzduchu Adler AD7860 je zariadenie, ktoré je nielen funkčné, ale aj zaujímavo riešené

94,99

O produkte: Odvlhčovač Adler AD 7860

d9fe2dcc-8a45-4f5a-a5ad-e2e290cf1ccb

Hlavný popis produktu

Termoelektrický odvlhčovač vzduchu Adler AD7860 je zariadenie, ktoré je nielen funkčné, ale aj zaujímavo riešené. Odvlhčovač je vybavený senzorom vlhkosti a senzorom indikujúcim, že nádrž je plná, čo spôsobí, že sa po naplnení automaticky vypne, vďaka čomu je používanie skutočne intuitívne a bezpečné aj v noci. LED displej informuje o aktuálnej vlhkosti vzduchu v miestnosti, čo umožňuje správne nastavenie parametrov zariadenia. Stačí sledovať meniace sa farby: červená (znamená vlhkosť rovná alebo väčšia ako 80 %), zelená (71-78 %) a modrá (vlhkosť menšia alebo rovná 70 %). Zariadenie využíva tri prevádzkové režimy (automatický, nepretržité sušenie a noc), ako aj dve rýchlosti ventilátora. Nádrž na vodu s objemom 1000 ml umožňuje dlhú prevádzku. Ďalšou výhodou je účinnosť 500 ml/24 hod. a účinnosť ventilátora 40 m3/ hod. Prevádzkový rozsah je približne 30 m3, preto sa oplatí umiestniť ho aj do malej kúpeľne.

Zariadenie sa vyznačuje aj tichým chodom - hlučnosť je cca 35 dB, takže ho možno umiestniť aj do detskej izby. O činnosti odvlhčovača informuje akustický signál a 170 cm dlhý napájací kábel a nízka hmotnosť prístroja uľahčujú presun a zmenu nastavení. Elegantný vzhľad, aerodynamický tvar a žiarivá farba sú argumentmi pre to, že nevyčnieva z ostatného zariadenia a nenarúša aranžmán interiéru, v ktorom je umiestnený.

Charakteristika a technické údaje:
Termoelektrický odvlhčovač
Technológia: Peltierov článok
LED displej zobrazuje vlhkosť v miestnosti v troch farbách:
- červená: keď je relatívna vlhkosť väčšia alebo rovná 80 %
- zelená: keď je vlhkosť v rozmedzí 71-79%
- modrá: keď je vlhkosť nižšia alebo rovná 70 %
Snímač vlhkosti v miestnosti
Senzor plnej nádrže na vodu
Automatické vypnutie, keď je nádrž plná
2 rýchlosti ventilátora
3 pracovné režimy:
- automatický AUTO
- nepretržitá prevádzka / sušenie CNT
- spánok
150 cm potrubie na vypúšťanie vody v nepretržitej prevádzke v balení
Účinnosť 500ml/24h
Prietok vzduchu ventilátorom: 40m3/h
Pracovná plocha až 30 m3 - ideálne do kúpeľne
Tichá prevádzka
Zabraňuje rastu plesní, odstraňuje nepríjemné pachy zo vzduchu
Nádržka na vodu s objemom 1000 ml
Zvuková signalizácia
Odolný kryt vyrobený z ABS plastu
Napájací kábel 170 cm
Kompaktná veľkosť: 20,5x11,5x31cm
Hmotnosť zariadenia: 2,08 kg
Výkon: nom. 90 W, max. 150 W
Hlučnosť: 35dB(A)
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz

Vlhkosť v byte ovplyvňuje našu pohodu a zdravie. Spôsobuje rast húb a plesní, čo škodí najmä ľuďom, ktorí trpia ochoreniami dýchacích ciest a alergiami. Skôr než sa vlhký vzduch zmení na väčší problém, oplatí sa zareagovať včas. Jedným z riešení je použitie odvlhčovača vzduchu Adler AD7860. Dobre poslúži v kúpeľni, spálni či kuchyni. Adler AD7860 využíva technológiu založenú na Peltierovom článku, ktorá zaručuje efektívnu a dlhotrvajúcu prevádzku a uspokojivé výsledky.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.