Ochladzovač vzduchu Bimar VR 25

Značka: BIMAR

Multifunkčný ochladzovač vzduchu Bimar VR25 s vysokou účinnosťou

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Ochladzovač vzduchu Bimar VR 25

d1471336-7149-41b1-b218-55c291d32e01

Hlavný popis produktu

Multifunkčný ochladzovač vzduchu Bimar VR25 s vysokou účinnosťou. Funkcie chladenia, zvlhčovania a dokonca aj čistenia vzduchu z neho robia dokonalý doplnok do každého priestoru. Užívateľ si môže vybrať z 3 rýchlostí ventilátora. Ochladzovač má zabudovanú 4-litrovú nádrž na vodu a vďaka pribaleným dvom gélovým zásobníkom na ľad, ktoré je možné zmraziť v chladničke a následne preniesť do nádržky na vodu, dokáže zariadenie efektívne ochladzovať a zvlhčovať vzduch. Prietok vzduchu je 5,3 m3/min.

Charakteristika a technické údaje:
3 v 1: ochladzovač vzduchu, ventilátor a čistička vzduchu
3 nastavenia rýchlosti
Predná mriežka nastaviteľná nahor/nadol a s automatickou osciláciou doľava/doprava
Čerpadlo na ťah vody
Možnosť prevádzky bez zvlhčovania
4-litrová nádrž s ukazovateľom hladiny vody, výsuvná ako zásuvka
2 kusy gélových nádob
Umývateľný sací filter
Voštinový celulózový filter, umývateľný
Plastové telo s integrovanou rukoväťou
Kolieska pre lepšiu manipuláciu
Napájanie 220-240 V, 50 Hz
Prietok vzduchu: 5,3 m3/min
Hlučnosť: max. 65 dB
Výkon: 80 W
Hmotnosť: 4,4 kg
Rozmery: 23 x 57 x 26,5 cm

Vysokovýkonné ochladzovače a čističky vzduchu Bimar s technologickým profilom; užitočné vo všetkých ročných obdobiach na úpravu vzduchu v interiéri. Efektívne prúdenie vzduchu ponúka vysoký výkon ventilácie a prostredníctvom funkcie chladenia zaručuje výhody chladením vzduchu, ktorý sa vďaka filtrom zároveň čistí. Od najkompaktnejších modelov až po modely SMART a WIFI, široký sortiment ponúka rôzne technologické návrhy, vhodné pre najrozmanitejšie prostredia.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.