OBALL Hračka Oball™ Classic 10 cm modro / zelená 0m+

1×1ks, hračka pre deti

Značka: OBALL

Jednoduchý dizajn od Oball zabezpečuje to najjednoduchšie uchopenie aj pre tie najmenšie rúčky.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

7,19 ušetríte 2,10 €

Pôvodná cena 9,29 €, zľava 23%

Najnižšia cena pred zľavou: 7.89 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: OBALL Hračka Oball™ Classic 10 cm modro / zelená 0m+ 1×1ks, hračka pre deti

X49615

Hlavný popis produktu

S hrkálkou od Oball vaše dieťatko zažije veľa zábavy pri získavaní prvých zručností. Táto ocenená loptičková hrkálka sa stane obľúbenou hračkou dieťatka. Jednoduchý dizajn od Oball zabezpečuje to najjednoduchšie uchopenie aj pre tie najmenšie rúčky, čo vaše dieťatko bude tešiť.

Loptička má 29 dierok, ktoré práve umožnia dieťatku jednoduché uchopenie. Rovnako je vyrobená z ľahkého materiálu, čiže loptička nebude ťažká pre drobné rúčky. V nej sa nachádzajú tri hrkálky vyplnené farebnými korálikmi, ktoré vytvoria zábavné zvuky už pri najmenšom zatrasení. Tieto zvuky neustále povzbudzujú dieťatko, aby loptičku držalo v rukách a triaslo s ňou. Hračky, ktoré milujú všetky bábätká!

Na počiatku to bola jednoduchá idea: flexibilná a ľahko uchopiteľná lopta. Oball™ sa rýchlo stal jedným z najpopulárnejších svetových detských loptičiek, a teraz ponúka celý rad hračiek s rovnakou ideou, jedinečným dizajnom jednoduchého uchopenia i pre najmenších, odvážnymi farbami a okúzľujúcimi vzormi. Od loptičiek po autíčka až po hracie súpravy. Oball™ dodáva hraniu ten správny švih.

So značkou Oball™ sa nesie dlhá tradícia a dedičstvo ocenených návrhov hračiek, počnúc práve originálnou a ľahko uchopiteľnou klasikou. Teraz Oball™ ponúka celý rad unikátnych hračiek pre deti aj batoľatá. Nie je to len obyčajná lopta!

„Jednoduchá manipulácia umožňuje uchopenie do ruky, čím sa precvičujú motorické svaly rúk a prstov, a tým sa stimuluje jemná a hrubá motorika. Toto precvičovanie a stimulovanie je potrebné z hľadiska predchádzaniu problémov pri kreslení a písaní v neskoršom veku dieťaťa.“

MUDr. Marta Belicová Pediatrická ambulancia, Nitra

Malé bábätká ešte nemajú veľkú silu v ručičkách, ale zároveň majú silný stisk, takže väčšinu hračiek nie sú schopné uchopiť, alebo sú pre ne príliš ťažké a nevedia ich udržať, čo ich frustruje.

A práve preto je Oball Rattle najideálnejšou prvou hračkou vášho bábätka – váži len 41g a vďaka unikátnemu dizajnu Oball™ je ľahko uchopiteľná pre každé bábätko. Čo dodáva bábätku silu, podporuje a rozvíja motorické a senzorické schopnosti a dodáva mu odvahu objavovať svet. Šikovný tip odborníka na precvičovanie s Oball™

Lietadielko: Dieťa položíme na bruško a pred neho položíme loptičku.

Dieťa sa za loptou naťahuje a pri väčšom záujme súčasne upaží, a zanoží, ohne sa v chrbátiku a zdvihne vysoko hlavu. Po 30 sekundách odporúčam dať dieťatku hračku, aby sa s ňou mohol hrať.

- jednoduchý dizajn od Oball zabezpečuje to najjednoduchšie uchopenie aj pre tie najmenšie rúčky

- 3 jasné hrkálky s farebnými korálikmi vytvárajú zábavné zvuky, keď dieťa zatrasie loptičkou

- hladký, flexibilný plast nedovoľuje aby sa dieťatko mohlo poraniť

- prakticky nezničiteľný

- ideálne pre deti všetkých vekových kategórií

- neobsahuje BPA, PVC, latex alebo ftaláty

Rozmery produktu: 10 cm x 10 cm x 10 cm.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.