OBALL Hračka Oball™ Classic 10 cm mix farieb 0m+

1×1ks, hračka pre bábätká

Značka: OBALL

Jednoduchý dizajn od Oball zabezpečuje to najjednoduchšie uchopenie aj pre tie najmenšie rúčky.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
7,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: OBALL Hračka Oball™ Classic 10 cm mix farieb 0m+ 1×1ks, hračka pre bábätká

X49614

Hlavný popis produktu

Hračky, ktoré milujú všetky bábätká!

Na počiatku to bola jednoduchá idea: flexibilná a ľahko uchopiteľná lopta.

Oball™ sa rýchlo stal jedným z najpopulárnejších svetových detských loptičiek, a teraz ponúka celý rad hračiek s rovnakou ideou, jedinečným dizajnom jednoduchého uchopenia i pre najmenších, odvážnymi farbami a okúzľujúcimi vzormi. Od loptičiek po autíčka až po hracie súpravy.

Oball™ dodáva hraniu ten správny švih. So značkou Oball™ sa nesie dlhá tradícia a dedičstvo ocenených návrhov hračiek, počnúc práve originálnou a ľahko uchopiteľnou klasikou. Teraz Oball™ ponúka celý rad unikátnych hračiek pre deti aj batoľatá. Nie je to len obyčajná lopta!

„Jednoduchá manipulácia umožňuje uchopenie do ruky, čím sa precvičujú motorické svaly rúk a prstov, a tým sa stimuluje jemná a hrubá motorika. Toto precvičovanie a stimulovanie je potrebné z hľadiska predchádzaniu problémov pri kreslení a písaní v neskoršom veku dieťaťa.“

MUDr. Marta Belicová Pediatrická ambulancia Nitra Malé

Bbábätká ešte nemajú veľkú silu v ručičkách, ale zároveň majú silný stisk, takže väčšinu hračiek nie sú schopné uchopiť, alebo sú pre ne príliš ťažké a nevedia ich udržať, čo ich frustruje. A práve preto je Oball Rattle najideálnejšou prvou hračkou vášho bábätka – váži len 41g a vďaka unikátnemu dizajnu Oball™ je ľahko uchopiteľná pre každé bábätko.

Čo dodáva bábätku silu, podporuje a rozvíja motorické a senzorické schopnosti a dodáva mu odvahu objavovať svet. Šikovný tip odborníka na precvičovanie s Oball™

Lietadielko: Dieťa položíme na bruško a pred neho položíme loptičku. Dieťa sa za loptou naťahuje a pri väčšom záujme súčasne upaží, a zanoží, ohne sa v chrbátiku a zdvihne vysoko hlavu. Po 30 sekundách odporúčam dať dieťatku hračku, aby sa s ňou mohol hrať.

- 32 dierok pre prsty uľahčuje bábätku ľahké uchopenie

- jemný, ohybný plast robí Oball mäkkým a podmanivým

- prakticky nezničiteľný

- vhodný pre deti od narodenia

- na výber z rôznych farebných prevedení

- neobsahuje BPA, PVC, latex alebo ftaláty

- je možné umývať v umývačke riadu

Rozmery výrobku: 10,16 cm x 10,16 cm x 10,16 cm


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.