NUXE suchý olej riche

1×100 ml, suchý olej

Značka: NUXE

Zázračná výživa pre veľmi suchý typ pleti.

26,24
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  34,99 €  ·  zľava 8,75 €

Najnižšia cena pred zľavou: 33.89 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUXE suchý olej riche 1×100 ml, suchý olej

X38342

Hlavný popis produktu

Po navrhnutí konceptu suchého oleja predstavuje teraz spoločnosť Nuxe hutný olej v spreji, LHuile Prodigieuse® Riche, a v jeho podobe i neobyčajné príjemný pocit výživy pre takzvanú "krokodíliu" pleť. Receptúra je vylepšená o vzácne rastlinné oleje a jeho unikátne zázračná textúra bez silikónu prináša výživu, regeneráciu a zjemnenie bez mastného pocitu.

Tajomstvo absolútneho pohodlia bez pocitu mastnoty

Vyživujúce hebké pohladenie pre veľmi suchý typ pleti (prirodzene alebo občasne) L'Huile Prodigieuse® Riche je obohatené o antioxidačné vitamíny E a vyznačujú sa prírodným zložením (98,1% prísad je prírodného pôvodu). Receptúra neobsahuje minerálne oleje, konzervanty ani silikón.

Zloženie obohatené o vzácne rastlinné oleje prináša intenzívny vyživujúci efekt

Laboratóriá Nuxe do zmesi zakomponovali 7 vzácnych rastlinných olejov, ktoré získavajú lisovaním za studena. Ide o ekologicky šetrný proces, ktorý nevyžaduje rozpúšťacie činidlá ani iné chemické produkty. Výsledkom sú ešte kvalitnejšie oleje s obsahom mastných kyselín, ktoré sa ľahko vstrebávajú do pokožky aj do vlasov. L'Huile Prodigieuse® Riche obsahuje väčšie množstvo rastlinných olejov a vyššiu koncentráciu olejov z makadamového orecha, ktoré vyniká vysokou afinitou s pokožkou a vlasmi.

Olej z Tsubaki: Tento vzácny olej získavaný z kvetov Tsubaki (po japonsky ruže) je základom krásy gejše už celé stáročia, keďže chráni, vyživuje a hydratuje pleť i vlasy. Spoločnosť Nuxe sa rozhodla pre Tsubaky z ostrova Čedžu, jedného zo siedmich divov prírody, ktorýsa nachádza na juhovýchode kórejského polostrova. Rastliny sa pestujú divoko a zber kvetov prebieha lokálne. Tsubaki má významné vyživujúce schopnosti (omega 9 a fytosteroly) a anti-age efekt (povzbudzuje syntézu kolagénu I). Tento olej disponuje tiež nebývalým antioxidačným efektom vďaka prírodnému vitamínu C, ktorý je v ňom mikroskopicky rozptýlený. Odolnosť oleja voči oxidácii sa znásobil 29-krát bez toho, aby sa akokoľvek znížil jeho 100%-ný prírodný pôvod.

Makadamový olej: (Zvýšená koncentrácia +30%) Jeho zloženie (so vzácnou rovnováhou medzi veľkou koncentráciou omega 9 a kyselinou palmitoolejovou) sa blíži zloženiu séba ľudskej pokožky. Vyživuje, hydratuje a tíši, pričom povzbudzuje funkciu kožnej bariéry.

Argánový olej: Obsahuje značné množstvo Omega 6 A stereolov, vďaka čomu má skvelé regeneračné účinky, najmä na vlasy. Ide tiež o bohatý zdroj vitamínu E s antioxidačným efektom.

Olej zo sladkej mandle: Vďaka veľkému obsahu omega 9: ideálna na zjemnenie pleti. Je tiež známe svojimi účinkami na strie a na suché končeky vlasov.

Olej z kamélie: Vysoká koncentrácia omega 9: ideálna na výživu a hydratáciu.

Borákový olej: Tento olej je mimoriadne bohatý na omega 6. Bol vybraný pre jeho obrovský zjemňujúci efekt a schopnosť zvýšiť pružnosť pleti.

Olej z lieskového orieška: Vďaka omega 9 a vitamínu E má celú radu skvelých vlastností: hydratuje, zjemňuje, upokojuje a chráni.

Senzorický zážitok z nekonečne hebkej textúry ...

Zmyselný ráz L'Huile Prodigieuse® Riche patrí medzi najstráženejšie tajomstvá kozmetického sveta. Aby sme mohli aj pre veľmi suchý typ pleti zachovať hutnú receptúru, ktorá nebude na povrchu pokožky lepiť, ani mastiť, museli zo seba špecialisti na receptúry Nuxe dostať to najlepšie. Vďaka prísnemu výberu surovín a precíznemu skúmaniu tých najvhodnejších olejov našli vďaka svojim majstrovským schopnostiam textúru, ktorá je fluidná, hutná, vhodná pre veľmi suchý typ pleti, mimoriadne príjemná a ľahko sa nanáša.

Samozrejmosťou je neuveriteľne zmyselná vôňa

Pretože by L'Huile Prodigieuse® Riche, ani vo svojej hutnejšej verzii, nebol L'Huile Prodigieuse® bez svojej nezameniteľnej a návykovej vône. Je to vôňa, ktorú ženy, ktoré si ju obľúbili, spoznajú medzi všetkými vôňami sveta. Finálna skúška zručnosti divízie vývoja a výskumu Nuxe spočívala vo vytvorení presne olfaktorickej podoby L'Huile Prodigieuse® aj v novej hutnejšie verzii. Tím na túto výzvu pristúpil a dokázal hotový zázrak. Vďaka tomu sa môžete aj v tejto verzii tešiť na vôňu piesku rozpáleného slnkom, zázračnú potechu zmyslov, ktorá blaží dušu a rozohrieva atmosféru. Vrchné tóny pozostávajú z kvetu pomarančovníka a bergamotu, v srdci zaznievajú kvetinové tóny ruží a ku koncu sa rozoznie neodolateľný motív kokosu a vanilky.

  • Tvár: antioxidačnú účinnosť preukázali testy in vitro (DPPH). L'Huile Prodigieuse® Riche má značný antioxidačný efekt, ktorý bojuje s príznakmi predčasného starnutia pleti. Jedna kvapka L'Huile Prodigieuse® Riche dokáže ochrániť pleť pred viac ako 90% voľných radikálov (3).
  • Telo: jeho účinnosť potvrdil dermatológ aj v prípade zosvetlenie pigmentácie strií. Výsledky hovoria jasne a preukazujú zosvetlenie o 27% (4). L'Huile Prodigieuse® Riche možno aplikovať na všetky oblasti zasiahnuté striami (paže, stehná, zadok, dekolt, brucho). Účinnosť produktu bola potvrdená na všetky druhy strií (spojené s tehotenstvom aj so zmenami váhy).
  • Vlasy: účinnosť na všetky typy vlasov zmeral a potvrdil profesionálny kaderník: až +112% regenerácie (5), zvýšenie lesku +75% (5), zväčšenie ohybnosti +72% (5).

Test bol vedený výhradne na veľmi suchej pokožke. Intenzívna výživa pokožky a tváre a na tele podľa 100% (1) žien: pleť je regenerovaná podľa 90% (1) žien, pleť je pružnejšia a príjemnejšia podľa 100% žien, vlasy a pleť sú chránené pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi podľa 87% žien. Funkcia kožnej bariéry posilnená už po 1 hodine (výrazná redukcia transepidermálnej straty vody (2)).

(1) užívateľský test na vzorke 30 dobrovoľníkov pod dohľadom dermatológa. % Spokojnosti po 28 dňoch pravidelnej aplikácie dvakrát denne. (2) nástrojové merania na 10 dobrovoľníkoch (3) v podmienkach tohto testu DPPH in vitro. (4) užívateľský test na vzorke 29 dobrovoľníkov pod dohľadom dermatológa. % Zlepšenie podľa hodnotenia dermatológa po 56 dňoch pravidelnej aplikácie dvakrát denne. (5) užívateľský test na 30 dobrovoľníkoch. % zlepšenia, ako ho vyhodnotil profesionálny kaderník po 28 dňoch pravidelnej aplikácie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.