Nutrilon Advanced 4

6×1000 g, dojčenské mlieko

Značka: NUTRILON

Nutrilon batoľacie mlieka - ďalší krok na podporu imunity* (*Nutrilon 3-5 obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému)

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

99,89
Doprava zadarmo

O produkte: Nutrilon Advanced 4 6×1000 g, dojčenské mlieko

X66244 ADC

Pre podporu imunity*

 

Hoci sa zdajú byť veľkí, ich imunita sa každý deň vyvíja. Práve v batoľacom veku čaká imunitu vášho dieťaťa veľa nástrah. Batoľacie mlieko Nutrilon Advanced 4 s jedinečnou zmesou oligosacharidov a s imunoživinami má zloženie špeciálne vyvinuté pre podporu imunitného systému a normálneho vývoja* vášho bábätka. Jedinečná receptúra je inšpirovaná výskumom výživy v ranom veku. Starostlivo vybrané zložky sú prispôsobené výživovým potrebám dojčiat. Bez palmového oleja.

Mliečna výživa pre malé deti, v prášku.

* Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vápnik je
potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.


Jedinečná receptúra bez palmového oleja

 

Nová receptúra Nutrilon Advanced 4 obsahuje našu jedinečnú zmes oligosacharidov GOS/FOS, napodobňujúce funkciu oligosacharidov v materskom mlieku, a tiež oligosacharid materského mlieka 3´GL**. Obsahuje tiež vitamíny C a D*, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vápnik potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí* a Omega-3 DHA (kyselina dokozahexaénová).

* Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vápnik je
potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.
** 3‘GL = 3‘galaktozyllaktóza, 3‘GL pochádza z nášho unikátneho procesu


Inšpirované výskumom výživy v ranom veku

PRE PODPORU IMUNITY*

Vitamíny C a D* prispievajú k normálnej
funkcii imunitného systému

ZMES OLIGOSACHARIDOV

HMO 3‘GL** a oligosacharidy GOS/FOS
napodobňujúce funkciu oligosacharidov
v materskom mlieku

RAST KOSTÍ

Vápnik je potrebný pre normálny
rast a vývoj kostí

OMEGA-3

Obsahuje Omega-3 DHA
(kyselina dokozahexaénová)


Výskum výživy v ranom veku

 

Už 50 rokov sa venujeme odkrývaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výživy pre imunitu detí. Vkladáme všetky naše vedomosti do receptúr podporujúcich imunitný systém a vývoj vášho bábätka.

Základom následných a batoľacích mliek Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme. Tím 500 vedcov sa venuje výskumu materského mlieka v našich najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Vďaka tomu prinášame naše receptúry inšpirované materským mliekom.


Podporujeme rodičovstvo

 

Nový život. Nie je nič úžasnejšie. Je to krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Každé bábätko, každá rodina je jedinečná. Neexistuje jeden „vzorec“, podľa ktorého by sa mali všetci riadiť. Každá rodina píše svoj vlastný príbeh. Sú tie, ktorých dieťa pokojne prespí celú noc, alebo tie, ktorých dieťa sa v noci budí hladné. Niektoré deti sú spokojné, iné často plačú. Rozumieme nádherným aj ťažším momentom rodičovstva. Sme tu pre vás.

Potrebujete poradiť v otázkach výživy a rodičovstva? Naši odborníci sú tu pre vás.

Nutrilon Slovenská republika, tel.: 800 601 600, www.nutriklub.sk, info@nutriklub.sk


Príbeh Nutrilonu začína v prírode

 

Príbeh Nutrilonu sa začína na farmách, kde majú kravičky vhodné podmienky na pastvu. Následné dojčenské a batoľacie mlieka Nutrilon vyrábame z vysokokvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Každá kravička je 100 % dohľadateľná a vďaka tomu máme zaručenú kvalitu mlieka.

Zázraky prírody nás denne inšpirujú v hľadaní nových ciest, ako zdokonaliť dojčenskú a batoľaciu výživu. Vďaka inovatívnym technológiám prinášame to najlepšie z prírody.


Praktické balenie pre vás

Dvojitý bezpečnostný pás pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.

Zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.

Navrhnuté tak, aby ste ho mohli ovládať jednou rukou, keď držíte bábätko v druhej.

Odmerka pre správne dávkovanie s úchytkou pre jej uloženie.


Návod na prípravu

Vysterilizujte všetko používané náčinie
a prevarte pitnú vodu. Nechajte ju
v kanvici vychladnúť asi 30 minút
na približne 40 °C. Zodpovedajúce
množstvo prevarenej vody (pozrite
tabuľku) vlejte do vysterilizovaného
hrnčeka.

Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.

Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (pozrite tabuľku). Ihneď po uzatvorení fľaše ju dôkladne pretrepte
10 sekúnd vo zvislej polohe.

Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.


Odporúčané dávkovanie

Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je ustanovené.

100 ml Nutrilon Advanced 4 = 90 ml prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 273 kJ (65 kcal).
1 zarovnaná odmerka = 4,8 g sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku.


Zloženie

Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový/slnečnicový, sójový, kokosový, řepkový/repkový, v různých poměrech/v rôznych pomeroch), maltodextrin/maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/ z mlieka), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, chlorid cholinu/cholín chlorid, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinočnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma/mliečna aróma, nikotinamid/nikotínamid, riboflavin/riboflavín, retinylpalmitát, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, cholekalciferol, D-biotin/D-biotín,kyanokobalamin/kyanokobalamín.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Dôležité upozornenie

Výrobok je určený na výživu malých detí od 2 rokov veku. Nutrilon® Advanced 4 má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského mlieka. Pre zdravie detí je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania. Nevhodné pre deti do 1 roku veku. Dojčenie je pre deti najlepšie. Podporujeme odporúčanie WHO − plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy. Mliečna výživa pre malé deti, v prášku.

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, následne zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami − zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Danone s.r.o., Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.