Nutrilon Advanced 2

1×800 g, dojčenská mliečna výživa

Značka: NUTRILON
5.0

Následná dojčenská mliečna výživa v prášku.

17,89
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Nutrilon Advanced 2 1×800 g, dojčenská mliečna výživa

X52151 ADC

Pre podporu imunity*

 

Jedinečné následné dojčenské mlieko Nutrilon Advanced 2 s jedinečnou zmesou oligosacharidov a s imunoživinami má zloženie špeciálne vyvinuté pre podporu imunitného systému a normálneho vývoja* vášho bábätka. Jedinečná receptúra je inšpirovaná výskumom materského mlieka. Starostlivo vybrané zložky sú prispôsobené výživovým potrebám dojčiat. Bez palmového oleja. Následná dojčenská mliečna výživa v prášku.

* Podľa požiadaviek legislatívy pre všetku následnú dojčenskú výživu obsahuje
vitamíny C a D a ALA. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného
systému, vitamín D je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.


Jedinečná receptúra bez palmového oleja

 

Nová receptúra Nutrilon Advanced 2 obsahuje našu jedinečnú zmes oligosacharidov GOS/FOS, napodobňujúce funkciu oligosacharidov v materskom mlieku, a tiež oligosacharid materského mlieka 3´GL**. Obsahuje tiež vitamíny C a D*, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vitamín D dôležitý pre normálny rast a vývin kostí* a Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolénová)*, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy.

* Podľa požiadaviek legislatívy pre všetku následnú dojčenskú výživu. Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
** 3‘GL = 3‘galaktozyllaktóza, 3‘GL pochádza z nášho unikátneho procesu.


Inšpirované materským mliekom

PRE PODPORU IMUNITY*

Vitamíny C a D* prispievajú k normálnej
funkcii imunitného systému

ZMES OLIGOSACHARIDOV

HMO 3‘GL** a oligosacharidy GOS/FOS
napodobňujúce funkciu oligosacharidov
v materskom mlieku

RAST KOSTÍ

Zdroj potrebného vitamínu D*, ktorý je dôležitý pre normálny rast a vývoj kostí

ROZVOJ MOZGU

Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolénová)*
prispieva k normálnemu vývoju mozgu
a nervovej sústavy


Rozumieme materskému mlieku

 

Už 50 rokov sa venujeme odkrývaniu tajomstva materského mlieka, najlepšej výžive pre imunitu detí. Vkladáme všetky naše vedomosti do receptúr podporujúcich imunitný systém a správny vývoj vášho bábätka. Základom následných dojčenských a batoľacích mliek Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme. Tím 500 vedcov sa venuje výskumu materského mlieka v našich najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Vďaka tomu prinášame naše receptúry inšpirované materským mliekom.


Podporujeme rodičovstvo

 

Nový život. Nie je nič úžasnejšie. Je to krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Každé bábätko, každá rodina je jedinečná. Neexistuje jeden „vzorec“, podľa ktorého by sa mali všetci riadiť. Každá rodina píše svoj vlastný príbeh. Sú tie, ktorých dieťa pokojne prespí celú noc, alebo tie, ktorých dieťa sa v noci budí hladné. Niektoré deti sú spokojné, iné často plačú. Rozumieme nádherným aj ťažším momentom rodičovstva. Sme tu pre vás.

Potrebujete poradiť v otázkach výživy a rodičovstva? Naši odborníci sú tu pre vás.

Nutrilon Slovenská republika, tel.: 800 601 600, www.nutriklub.sk, info@nutriklub.sk


Príbeh Nutrilonu začína v prírode

 

Príbeh Nutrilonu sa začína na farmách, kde majú kravičky vhodné podmienky na pastvu. Následné dojčenské a batoľacie mlieka Nutrilon vyrábame z vysokokvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Každá kravička je 100 % dohľadateľná a vďaka tomu máme zaručenú kvalitu mlieka. Zázraky prírody nás denne inšpirujú v hľadaní nových ciest, ako zdokonaliť dojčenskú a batoľaciu výživu. Vďaka inovatívnym technológiám prinášame to najlepšie z prírody.


Praktické balenie pre vás

Dvojitý bezpečnostný pás pre dokonalé uzavretie a zachovanie čerstvosti pred prvým použitím.

Zacvaknutie pri uzatváraní chráni výživu pred kontamináciou a vysypaním.

Navrhnuté tak, aby ste ho mohli ovládať jednou rukou, keď držíte bábätko v druhej.

Odmerka pre správne dávkovanie s úchytkou pre jej uloženie.


Návod na prípravu

Vysterilizujte všetko používané náčinie a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (pozrite tabuľku) vlejte do vysterilizovanej fľaše.

Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálnej plastovej pásky vo vnútri obalu.

Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (pozrite tabuľku). Ihneď po uzatvorení fľaše ju dôkladne pretrepte
10 sekúnd vo zvislej polohe.

Pred podávaním overte teplotu mlieka kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.


Odporúčané dávkovanie

Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je ustanovené.

100 ml Nutrilon Advanced 2 = 90 ml prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 293 kJ (70 kcal).
1 zarovnaná odmerka = 4,9 g sušeného prášku. Používajte originálnu odmerku.


Zloženie

Laktóza (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový), sušené odtučněné mléko / odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, mléčné bílkoviny/mliečne bielkoviny, chlorid draselný, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, chlorid cholinu / cholín chlorid, olej z Mortierella alpina, citronan/citran sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol/inozitol, L-tryptofan/L-tryptofán, chlorid hořečnatý/horečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý/zinočnatý, L-karnitin/L-karnitín, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, nikotinamid/nikotínamid, síran měďnatý/meďnatý, thiamin/tiamín hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavin/riboflavín, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), jodid draselný, síran manganatý/mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion/fytomenadión, cholekalciferol, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dojčiat. Potravina na výživu dojčiat starších ako 6 mesiacov. Nutrilon® Advanced 2 má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledne dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania.

Podporujeme odporúčanie WHO − plné dojčenie v prvých 6 mes. veku a pokračovanie až do 2 rokov a ďalej, spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín, následne zlikvidujte. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Vyvarujte sa dlhému kontaktu mliečnej výživy so zúbkami − zvyšuje riziko výskytu zubného kazu. Starajte sa pravidelne o zúbky dieťaťa, najmä pred spaním. Požiadajte o radu zubného lekára. Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Vlhkú odmerku nevkladajte do obalu. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení. Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Danone s.r.o., Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.