Nutrilon 0 Nenatal HA

tekutá výživa (od narodenia) 24x90 ml (2160 ml)

Značka: NUTRILON

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

28,19
Doprava zadarmo

O produkte: Nutrilon 0 Nenatal HA tekutá výživa (od narodenia) 24x90 ml (2160 ml)

X71204 ADC

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely - mliečna tekutá výživa.
Určená pre diétny režim pri výžive nedonosených detí a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Užíva sa do dosiahnutia štandardnej pôrodnej hmotnosti (2,5 kg) a pokiaľ nie je rastová rýchlosť dieťaťa normálna. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Pred prípravou je treba si starostlivo umyť ruky a všetko, čím sa bude výživa podávať. Cumlík sa vysterilizuje 10-minútovým varom vo vode. Fľaša výrobku sa zohreje vo vodnom kúpeli a nechá ochladiť na príslušnú teplotu. Pred použitím sa dobre pretrepe. Po otvorení fľaše sa na ňu nasadí cumlík. Teplota sa overuje kvapnutím mliečnej zmesi na vnútornú stranu zápästia. Cumlík sa po použití vyčistí a fľaša sa vyhodí. Nikdy sa znova nepodáva nedopitá dávka výživy.
Výživu je možné podávať pomocou žalúdočnej sondy. 

Upozornenie:  Prípravok by sa nemal podávať dojčatám s neznášanlivosťou laktózy. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na použitie a uvedené odporúčania. Presné dávkovanie a objem jednotlivých dávok výživy určí vždy lekár podľa energetických potrieb dieťaťa a potreby tekutín. Výživu je možné používať len pod lekárskym dohľadom. Nikdy neohrievať v mikrovlnnej rúre! Nikdy znova nepodávať nedopitú dávku výživy!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.