NUK Refill-concentrate umývací prostriedok

1x500ml

Značka: NUK
Koncentrovaná náhradná náplň NUK pre čistiaci prípravok ma fľaše a náustky NUK 500 ml, na umývanie fľašiek a náustkov, šetrný čistiaci prípravok na dojčenský riad, odstráni odolné zvyšky mlieka a detskej výživy, bez parfumov a farbív
Na sklade v eshope
7,49
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X28433

·       Koncentrovaná náhradná náplň pre čistiaci prípravok na fľaše a náustky NUK (500 ml koncentrátu náhradnej náplne s 500 ml vody vytvorí 1000 ml čistiaceho prípravku na fľaše a náustky NUK)

·       Pre šetrné a bezpečné umývanie dojčenských fliaš a náustkov, teraz ešte účinnejší

·       Vďaka sile enzýmov čistiaci prípravok spoľahlivo odstráni zvyšky mlieka, dojčenskej výživy, kaše a džúsu

·       Zloženie založené na prírodnej báze, biologicky rozložiteľné, bez parfumov a farbív

·       Bezo zvyšku sa opláchne, pH neutrálne, dermatologicky testované

 

Koncentrovaná náhradná náplň NUK pre čistiaci prípravok na fľaše a náustky NUK: odstráni aj odolné zvyšky mlieka a pyré a nezanechá žiadne stopy.  

S koncentrovanou náhradnou náplňou NUK možno čistiaci prípravok na fľaše a náustky NUK veľmi ľahko doplniť. 250 ml koncentrátu zmiešaného s 250 ml vody vytvorí 500 ml čistiaceho prípravku pre naplnenie celej fľaše. Množstvo koncentrátu je tak dostatočné pre dve doplnenia.  

Zloženie prípravku je založené na prírodných zložkách a obsahuje enzýmy, ktoré spoľahlivo odstránia zvyšky mlieka, detskej výživy, kaše a džúsu. Zloženie je také šetrné, že čistenie dojčenského riadu, ako sú fľašky, náustky, hrnčeky, tanieriky a tiež príslušenstvo na dojčenie a umývateľné hračky, je pre deti zdravotne neškodné.

Pretože príroda je blízka našim srdciam, fľaša koncentrovanej náhradnej náplne NUK je vyrobená zo 100 % recyklovaného PET. Pre lepšie čistenie a menej odpadu.

 

Čistenie dojčenskej fľaše

Zmiešajte 250 ml vody s 250 ml koncentrátu (pozri rysku 250 ml na fľaši) a čistiaci prípravok je pripravený. Bez pretrepania. Pri čistení dojčenskej fľaše vstreknite jednu dávku čistiaceho prípravku. Pomocou štetky na fľaše jemne, ale dôkladne vyčistite v teplej vode. Dôkladne opláchnite čistou vodou. Na sterilizáciu odporúčame parný sterilizátor NUK Vario Express.

 

Poznámky: Čistiaci prípravok udržujte vždy mimo dosahu detí. Ak sa prípravok dostane do očí, okamžite ich vypláchnite vodou. Ak prípravok omylom prehltnete, vyhľadajte lekársku pomoc.

 

Ako čistiaci prípravok na fľaše a náustky funguje?

V prvých mesiacoch života bábätka je jeho hlavným jedlom hlavne mlieko a pyré. Po kŕmení zostávajú na fľaške, náustku, hrnčeku a tanieriku zvyšky, môžu sa tam hromadiť baktérie a vzniknúť zápach.

Aby sme tieto zvyšky šetrne odstránili, vyvinuli sme čistiaci prípravok na fľaše a náustky NUK. Nepoužili sme zložky, ktoré nie sú potrebné na odstránenie zvyškov detskej výživy. Namiesto toho čistiaci prípravok na fľaše a náustky NUK obsahuje enzýmy, ktoré sú veľmi účinné na odstránenie mliečnych bielkovín a zahusťovadiel.

Aj v prírode pomáhajú enzýmy štiepiť a rozpúšťať bielkoviny. Preto je zloženie nového čistiaceho prípravku založené na prírodnej báze. Vďaka svojej riedkej konzistencii sa ľahko a rýchlo rozotrie. Enzýmy rozštiepia zvyšky bielkovín a zvyšky sa ľahko opláchnu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.