NUK FC+ flaša Temperature Control

1×1 ks, dojčenská fľaša

Značka: NUK

Dojčenská fľaša NUK First Choice s kontrolou teploty. Špeciálny tvar typický pre cumlík NUK s ortodontickým antikolikový cumlíkom je modelovaný podľa materskej bradavky pri dojčení. Dojčenské fľaše sú teraz vybavené novou NUK kontrolkou teploty a pomáhajú tak zabrániť tomu, aby vaše dieťa pilo príliš horúci príkrm.

Zvoľte parametre

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
9,69
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: NUK FC+ flaša Temperature Control 1×1 ks, dojčenská fľaša

X43380

Hlavný popis produktu

Dojčenská fľaša NUK First Choice+ s kontrolou teploty, ideálna pre detskú čeľusť, 150 ml, 0-6 mesiacov

• Novinka v rade NUK - NUK kontrola teploty pomáha rodičom dosiahnuť optimálnu teplotu a zaistiť tak bezpečné kŕmenie dieťaťa.
• Teplota fľaše zmení farbu kontrolky: ak je pokrm príliš horúci, modrá kontrolka sa zmení na bielu
• Ideálne pre detskú čeľusť, náustok z veľmi mäkkého silikónu, 0-6 mesiacov, M (stredne veľký otvor = pre detskú výživu)
• Klinicky testované*: pre optimálnu kombináciu kŕmenia z prsníka a fľaše

Pokojné a bezpečné kŕmenie vďaka NUK kontrole teploty
Keď má dieťa hlad, pokrm vo fľaštičke by nemal byť príliš horúci ani príliš studený. Preto mamičky a oteckovia pred každým jedlom kontrolujú teplotu pokrmu. Poznať, kedy má pokrm správnu teplotu, nie je ľahké. Preto boli vyvinuté dojčenské fľaše NUK First Choice+ s funkciou kontroly teploty.
Táto funkcia nebola v tejto podobe doteraz predstavená. Dojčenské fľaše NUK First Choice+ sú teraz vybavené novou NUK kontrolkou teploty a pomáhajú tak zabrániť tomu, aby dieťa pilo príliš horúci pokrm. Kontrolka vyzerá ako teplomer, je umiestnená medzi ryskami a teplota fľaše zmení jej farbu. Táto funkcia pomôže rodičom dosiahnuť optimálnu teplotu pokrmu pri kŕmení dieťaťa.
Ak je pokrm príliš horúci, modrá kontrolka sa zmení na bielu. V ideálnom prípade by mal mať pokrm telesnú teplotu (37 °C), čo zodpovedá modrému zafarbeniu displeja.

Pozor: NUK kontrola teploty je určená ako dodatočná kontrola. Pred kŕmením treba teplotu skontrolovať aj ručne. Ak chcete skontrolovať teplotu, odporúčame nakvapkať niekoľko kvapiek pokrmu na vnútorné zápästie.

  • Najprirodzenejší náustok pre dieťa

Už mnoho rokov sú fľaše NUK First Choice prvou voľbou pri kŕmení z fľaše podľa vzoru dojčenia. S fľašami NUK First Choice+ sme sa ešte viac priblížili prírode - umožňujú zdravý vývoj čeľuste a dieťa má pocit, že pije z matkinho prsníka.

  • Prirodzene a správne tvarované pre čeľusť

Jedinečný tvar náustka NUK je modelovaný podľa matkinej bradavky pri dojčení. Náustok nechá dieťaťu dostatok priestoru pre prirodzené sacie pohyby jazyka a čeľuste.

  • Mäkké ako matkin prsník

Silikónový náustok je vďaka novej mäkkej zóne lepšie tvarovaný pre podnebie pusy dieťaťa a zaisťuje tak prirodzený pocit pri pití.

  • Zabraňuje kolike**

Vylepšený systém proti prehĺtaniu vzduchu NUK Anti-Kolik Air System zaisťuje plynulý tok tekutej potravy bez prehĺtania vzduchu.

  • Klinicky testované*

Vďaka mimoriadne prirodzenému tvaru náustka NUK ho deti veľmi dobre znášajú. To znamená, že sú mimoriadne vhodné pre deti, ktoré sú zároveň dojčené a prikrmované z fľaše.

Dojčenská fľaša z ľahkého, priehľadného polyamidu:
• Praktický displej NUK kontroly teploty, ktorý zmení teplotu z modrej (tzn. studený pokrm) na bielu (príliš horúci pokrm)
• Trvale hygienická fľaša so vzhľadom vysokokvalitného skla, príjemná na dotyk
• Bez škodlivých látok a zápachu - neobsahuje BPA
• Jednoduché plnenie a umývanie - extra široké hrdlo fľaše
• Bezpečné uchopenie a stabilita - vďaka jemne tvarovanej fľaši a širokej základni
• Neobmedzený počet kombinácií - kompatibilné so všetkými výrobkami NUK First Choice

*Vedecká štúdia: Moral a kol. BMC pediatri 2010, 10:6. Podrobnejšie informácie nájdete na stránkach http://nuk.com/research
**Nezávislý prieskum trhu s 205 pediatrami, Nemecko 2018.
99 % matiek potvrdilo, že fľaša NUK First Choice+ Control u detí nespôsobuje koliku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.