NUK FC FĽAŠA PP SPORTS CUP Si push-pull

1×450 ml, pre deti od 24 mesiacov

Značka: NUK

Fľaša s objemom 450 ml, pre deti od 24 mesiacov, s detským motívom. Ideálna na hry a šport.

6,99
Ušetríte 13%

Pôvodná cena:  7,99 €  ·  zľava 1,00 €

Najnižšia cena pred zľavou: 7.99 €

Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NUK FC FĽAŠA PP SPORTS CUP Si push-pull 1×450 ml, pre deti od 24 mesiacov

X25927

Hlavný popis produktu

Fľaška NUK Sports s efektom chameleóna, veľký objem 450 ml, silikónový push-pull  náustok, od 24 mesiacov, neobsahuje BPA

·       Interaktívny motív fľašky - mení farbu jemným trením alebo teplotou nápoja

·       Nekvapkajúci mäkký silikónový push-pull náustok pre ľahké otváranie a zatváranie

·       S priesvitným ochranným viečkom a praktickou klipsňou

·       Fľaška je vyrobená z odolného a ľahkého materiálu (PP), objem 450 ml, neobsahuje BPA

·       Kompatibilné s príslušenstvom pre fľašky radu NUK First Choice

 

Fľaška NUK Sports s efektom chameleóna mení farbu!  A tiež spôsob, akým dieťa pije

Je to zábava! Teraz je tu niečo, čo pitie robí ešte zábavnejším! Fľaška NUK Sports nadchne deti, lebo motív na fľaške mení farbu, keď sa povrch zahreje alebo schladí. Ťažko tomu uveriť! Vaši maličkí ju nebudú chcieť dať z ruky.

Či už vo vani alebo pri pití čaju, alebo pri hre s kockami ľadu - kedykoľvek sa fľaška výrazne zahreje alebo ochladí, zažijete efekt zmeny farby. Ako? Motívy na fľaške NUK s efektom chameleóna sú citlivé na zmenu teploty. Farba zmizne alebo sa objaví, keď sa fľaška zahreje alebo ochladí. Pri izbovej teplote tento efekt môžu spôsobiť aj teplé ruky. Na zimnej prechádzke môžete farbu zmeniť teplým čajom. Vo vani je zábavné sledovať, ako sa farba mení vplyvom kociek ľadu alebo prúdu studenej vody. Fantázii sa medze nekladú. A keď je zábavná fľaška, stane sa z nej zábavné aj pitie, a to prirodzeným a veselým spôsobom.

Fľašky NUK sú bezpečné voči vytečeniu. Vhodné pre deti staršie ako 12 mesiacov, ale aj pre deti staršie ako 24 mesiacov.

 

Fľaška NUK Sports

Fľaška NUK Sports má objem 450 ml a vďaka skvelým motívom je báječným spoločníkom pre šport i hru. Vďaka praktickému push-pull náustku sa fľaška dá ľahko otvoriť aj zatvoriť. Je vyrobená z priehľadného silikónu, ktorý je veľmi odolný a hygienický, preto náustok možno umývať v umývačke riadu. Vďaka praktickej klipsni možno fľašku pripevniť napríklad na batoh, aby aktívne deti mohli mať obe ruky voľné na hranie.

Fľaška je vyrobená z odolného polypropylénu (PP), ktorý neobsahuje BPA, a možno ju použiť s každým príslušenstvom z radu NUK First Choice. Dopĺňa osvedčený rad NUK First Choice a je riešením pre skutočne smädné, aktívne deti.

Fľaška NUK Sports dokáže držať krok s väčšími deťmi smädnými po dobrodružstve!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.