NATUREVIA Koenzým Q10 CARDIO 100 mg

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: NATUREVIA

Výživový doplnok pre srdce a energiu.

21,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NATUREVIA Koenzým Q10 CARDIO 100 mg 1×60 cps, výživový doplnok

X52664

Hlavný popis produktu

Obsahuje CoQ10 získaný prirodzeným biologickým procesom fermentácie (telu vlastným a okamžite využiteľným). CoQ10 je nevyhnutnou súčasťou buniek v ľudskom tele, hlavne mitochondrií v srdečnom svale.

Vitamín B1 prispieva k normálnej činnosti srdca, nervovej sústavy a energetickému metabolismu.

Selén prispieva k správnej funkcii imunitného systému a štítnej žľazy. Selén a vitamín E prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Odporúča sa pri užívaní statínov a ľuďom nad 40 rokov (vlastná tvorba vekom klesá).

Dávkovanie:

  • 1-2 kapsule denne s jedlom.

Každá kapsula obsahuje: Koenzým Q10 (ubiquinom) 100 mg Vitamín B1 1,1 mg (100%ODD) Vitamín E 3 mg (25 % ODD) Selén 55 µg (100 % ODD)

ODD – odporúčaná denná dávka

Produkt ďalej obsahuje:

  • Slnečnicový olej, kokosový olej, poťah kapsule (modifikovaný škrob, glycerol, karagenan), ubiquinon, (slnečnicový lecitín, glyceryl stearát), alfa-tocopheryl acetát, thiamin nitrát, selenit sodný, farbivo (riboflavín)

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa požívať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt neobsahuje: žiadne umelé farbivá, mlieko ani laktózu, lepok Skladujete v suchu a pri teplote do 25°C.

Min. trvanlivosť do: uvedené na obale.

Dávka: viď na obale


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.