Nástenný keramický ohrievač s WiFi Bimar HP 131

Značka: BIMAR

Nástenný keramický ohrievač Bimar HP131 s WiFi je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Nástenný keramický ohrievač s WiFi Bimar HP 131

7b1869d1-2f3b-414f-b7d7-7bddaf71c494

Hlavný popis produktu

Nástenný keramický ohrievač Bimar HP131 s WiFi je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vybrať si okrem samotného ventilátora môžete z dvoch úrovní ohrevu – eko (1200 W) a rýchly ohrev (2000 W). Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou elektronického ovládacieho panelu, pribaleného diaľkového ovládača alebo aj priamo vašim mobilom cez Wifi sieť. Displej zobrazuje zvolené funkcie a izbovú teplotu, ktorú môžete nastaviť v rozmedzí od 10 až do 49°C. Bimar HP131 tiež ponúka časovač, denné/týždenné programovanie či detekciu otvoreného okna. Moderný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
PTC nástenný ventilátorový ohrievač s WiFi
Keramické výhrevné teleso
Aplikácia kompatibilná s iOS a Android na ovládanie funkcií spotrebiča aj na diaľku
Hlasové ovládanie (Amazon Alexa a Google Assistant)
Elektronické ovládanie, diaľkové ovládanie
Nastavenia: Pohotovostný režim/Ventilátor/Eko(1200W/Rýchly (2000W)
Nastaviteľný izbový termostat 10-49°C
Načasovanie momentálneho používania a denného a týždenného používania
Automatické natáčanie predného deflektora
Detekcia otvoreného okna
Displej zobrazuje používané funkcie a okolitú teplotu (°C)
Spínač O/I
2,4 GHz WiFi + bluetooth
Stupeň krytia IP22 (kvapky vody, sklon 15°)
Napájanie: 220 / 240V, 50 Hz
Výkon: 2000 W
Hmotnosť: 2,46 kg
Rozmery: 560x120x220 mm

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.