NAÏF vlhčené ošetrujúce obrúsky pre deti a bábätká

8×54 ks, vlhčené obrúsky

Značka: NAÏF

Detské vlhčené obrúsky Naïf sú praktickým pomocníkom nielen pri prebaľovaní. Hravo si poradí aj s upatlanými ručičkami a tváričkami našich najmenších. Ich praktickosť oceníte hlavne na cestách za dobrodružstvom.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

25,39
Doprava zadarmo

O produkte: NAÏF vlhčené ošetrujúce obrúsky pre deti a bábätká 8×54 ks, vlhčené obrúsky

X019917

Hlavný popis produktu

Jemne čistí citlivú pokožku detí a bábätiek. Sú vhodné na použitie už od narodenia. Neobsahujú alkohol, parfumáciu ani iné zložky, ktoré by mohli pokožku vysušovať a spôsobovať podráždenie. Sú vhodné aj pre extrémne citlivú pokožku.
Vlhčené sú špeciálnym lotionom s ošetrujúcimi zložkami ako je rastlinný glycerín, aloe vera a výťažky z bambusu.
Obrúsky neobsahujú plasty. Sú vyrobené z eukalyptovej buničiny a ďalších druhov dreva, ktoré pochádzajú z udržateľne obhospodarovaných lesov. Do vlákien sa spracovávajú prírodnou cestou. Obrúsky sú 100% biologicky odbúrateľné počas 8 - 10 týždňov. Obal je už tradične vyrobený z bioplastu, konkrétne z cukrovej trstiny.
Dermatologicky testované. 100% vegán.
Obrúsky Naïf spĺňajú všetko, čo od kvalitných obrúskov očakávate: sú jemné, ale pevné, akurát vlhčené, majú ľahko uzatvárateľné balenie, obsahujú látky, ktoré sa starajú o citlivú detskú pokožku a sú bez nezmyslov.
Vedeli ste, že: Jedno dieťa spotrebuje v priemere 14 000 kusov vlhčených obrúskov. Mnoho druhov obrúskov je stále vyrábaných z plastových vlákien (najčastejšie polyesteru) a sú navlhčené látkami, ktoré obsahujú mikroplasty. V Naïf veríme, že obrúsky je možné vyrábať aj inak.
Použitie: Obrúsky používajte podľa potreby na zadoček, tvár aj ruky. Jemne zotrite nečistoty z pokožky a balenie uzavrite.
Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou. Buďte naivný! #benaif

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.