NAÏF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká náhradná náplň

1×500 ml, čistiaci a umývací gél pre deti

Značka: NAÏF

Hydratuje a vyživuje jemnú pleť. Bez slzičiek. Žiadne mydlo, žiadne slzy. Je vhodný do kúpeľa i sprchy.

20,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NAÏF Čistiaci a umývací gél pre deti a bábätká náhradná náplň 1×500 ml, čistiaci a umývací gél pre deti

X001915

Hlavný popis produktu

Jeden z najpredávanejších produktov Naïf teraz v cenovo výhodnom a ekologickom balení. Šetrí vašu peňaženku a taktiež planétu. Pri výrobe náhradnej náplne sa vyprodukuje o 76 % menej plastu (oproti celému novému baleniu s pumpičkou) ao 70 % menej oxidu uhličitého. Znižuje sa tiež množstvo škodlivín vznikajúce pri preprave, pretože väčšie balenie vám vydrží dlhšie. Skrátka Jochem a Sjoerd, zakladatelia značky Naïf, myslia nielen na naše deti, ale aj na našu planétu. Akonáhle vypotrebujete váš Naïf umývací gél, stačí dokúpiť túto náhradnú náplň a preliať obsah do fľaše s pumpičkou. Prírodný Čistiaci a umývací gél (Cleansing Wash Gel) pre deti a bábätká je priateľom špliechania. Jemne čistí, hydratuje a vyživuje pokožku. Zabraňuje vysušovaniu, svrbeniu a podráždeniu.

Žiadne mydlo, žiadne slzy. Je vhodný do kúpeľa aj sprchy. Detská pokožka má od narodenia svoju vlastnú ochrannú vrstvu. Aby sa nenarušila, vyrobil Naïf veľmi jemný umývací gél bez obsahu mydla, ktorý chráni mäkkosť detskej pokožky. Neobsahuje nezmysly typu PEG, SLS/SLES, fenoxyetanol, parabény, minerálne oleje, chemické konzervanty a pod. Rovnako ako všetky ostatné produkty Naïf ho možno použiť aj na veľmi suchú alebo ekzematickú pokožku.

Vhodný už od narodenia. Čistiaci a umývací gél je vyrobený iba z prírodných ingrediencií. Hlavnou zložkou je pšeničný proteín a extrakt zo semien bavlníka. Obsahuje aj sušené kokosové vlákna, ktoré vytvára ľahkú penu. Rastlinný glycerín zjemňuje a hydratuje. Zloženie je 100% vegánske. Tešiť sa môžete na typickú vôňu Naïf, ktorá je testovaná ako hypoalergénna. Dermatologicky testované.

Použitie: Naneste malé množstvo na pokožku. Po umývaní riadne opláchnite a vysušte. Vyskúšajte aj detské zjemňujúce telové mlieko alebo upokojujúci olej. Naïf je prírodná kozmetika bez nezmyslov. Teda bez nezmyselných ingrediencií ako sú minerálne oleje, parabény, PEG a syntetické penidlá, SLS/SLES, fenoxyetanol, chemické konzervanty, esenciálne oleje či iné potenciálne škodlivé alebo alergénne látky. Obsiahnutý parfém nespôsobuje alergie. Vytvorili ju dvaja oteckovia pre svoje rozkošné bábätká, deti a nakoniec aj ženy. Z lásky a so starostlivosťou.

#benaif


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.