Mushie silikónová miska s prísavkou, daffodil

1×1 ks, silikónová miska s prísavkou

Značka: MUSHIE
Mushie silikónová protišmyková miska s prísavkou zostáva stabilná na hladkom povrchu stola, podložky či jedálenskej stoličky. Stačí misku pritlačiť, prísavka podtlakom priľne k podložke a miska zostane nepohnute na svojom mieste. Miska s prísavkou je skvelým pomocníkom pri prvých príkrmoch a hlavne pri začiatkoch samostatného jedenia.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
12,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X56788

Mushie silikónová miska s prísavkou Mushie je prémiová dizajnová značka pre najmenších kombinujúca minimalizmus, jemné zemité a pastelové farby a čisté línie. Nakombinujte si dokonale zladené stolovanie s Mushie – taniere, misky, poháriky, príbor, podložky, podbradníky... všetko v harmonických farebných kombináciách a najvyššej kvalite.

Mushie silikónová protišmyková miska s prísavkou zostáva stabilná na hladkom povrchu stola, podložky či jedálenskej stoličky. Stačí misku pritlačiť, prísavka podtlakom priľne k podložke a miska zostane nepohnute na svojom mieste. Miska s prísavkou je skvelým pomocníkom pri prvých príkrmoch a hlavne pri začiatkoch samostatného jedenia.

-Protišmyková prísavka na spodnej časti zabraňujúca prevráteniu misky a rozliatiu jedla.

-Vyrobené z vysokokvalitného potravinárskeho silikónu, bez BPA, PVC a ftalátov.

-Odoláva vysokým aj nízkym teplotám, vhodné aj do mikrovlnnej rúry.

Údržba:

Umyte teplou vodou, prípadne saponátom a dôkladne opláchnite. Vhodné do umývačky riadu. Aby ste zabezpečili správne prisatie, musí byť prísavka čistá a miska umiestnená na hladkom, suchom a čistom povrchu. Podtlak uvoľníte zatiahnutím za výbežok na prísavke.

Priemer:

horný okraj 11,5 cm, prísavka 8,5 cm.

Dizajn – Švédsko, výroba – Čína/ Turecko


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.